TVP skomentowało uzdrawianie dźwiękiem. Dlaczego Gonzalez Perea była gościem "Sprawy dla reportera"?

O głośnym występie Tamary Gonzalez Perei w "Sprawie dla reportera" Elżbiety Jaworowicz mówi już cała Polska. Celebrytka, znana szerzej jako Macademian Girl, zapoznała widzów z profesją, jaką jest uzdrawianie dźwiękiem. Przedstawiamy komentarz TVP w tej sprawie.

Tamara Gonzalez Perea zaskoczyła widzów programu "Sprawa dla reportera". W wyemitowanym pod koniec lipca odcinku celebrytka przedstawiła się jako "terapeutka ustawień systemowych, praktyk totalnej biologii, soul coach i terapeutka uzdrawiania dźwiękiem". Podczas programu zaśpiewała i zagrała na bębnie dla kobiety, która zmaga się ze skutkami udaru mózgu. Jak występ Macademian Girl skomentowała telewizja TVP?

Tamara Gonzalez Perea w "Sprawie dla reportera" Telewizja Polska tłumaczy proces zapraszania gości do programu

Nagranie z odcinka wzbudziło wśród widzów programu wiele kontrowersji i wywołało lawinę komentarzy. Telewizja Polska w odpowiedzi na pytanie portalu Wirtualnemedia.pl tak odniosła się do występu Gonzalez Perei i procesu zapraszania gości: 

 
Program interwencyjny „Sprawa dla reportera" od kilku dekad realnie pomaga ludziom w ich kłopotach, przynosi ulgę i daje nadzieję na lepszy los. Goście zapraszani przez Zespół Redakcyjny do udziału w audycji mają albo bezpośredni związek z historiami przedstawianymi w reportażach, albo też stanowią eksperckie lub interesujące z innych względów, dopełnienie studyjnej, komentarzowej części programu.

Telewizja Polska

Kim jest Tamara Gonzalez Perea?

Zobacz wideo Tamara Gonzalez Perea o odejściu z TVP

Przebieg kariery byłej blogerki modowej

Tamara Gonzalez Perea, znana szerzej jako Macademian Girl, swoją karierę rozpoczęła jako blogerka modowa. W latach 2018-2020 była współprowadzącą programu "Pytanie na śniadanie" w TVP2. Wystąpiła też w emitowanym przez telewizję TVN programie "Agent — Gwiazdy". Obecnie zajmuje się m.in. terapią uzdrawiania dźwiękiem.

Więcej o: