TVP skomentowało uzdrawianie dźwiękiem. Dlaczego Gonzalez Perea była gościem "Sprawy dla reportera"?

O głośnym występie Tamary Gonzalez Perei w "Sprawie dla reportera" Elżbiety Jaworowicz mówi już cała Polska. Celebrytka, znana szerzej jako Macademian Girl, zapoznała widzów z profesją, jaką jest uzdrawianie dźwiękiem. Przedstawiamy komentarz TVP w tej sprawie.

Tamara Gonzalez Perea zaskoczyła widzów programu "Sprawa dla reportera". W wyemitowanym pod koniec lipca odcinku celebrytka przedstawiła się jako "terapeutka ustawień systemowych, praktyk totalnej biologii, soul coach i terapeutka uzdrawiania dźwiękiem". Podczas programu zaśpiewała i zagrała na bębnie dla kobiety, która zmaga się ze skutkami udaru mózgu. Jak występ Macademian Girl skomentowała telewizja TVP?

Sposoby na kunę domową (zdj. ilustracyjne)Jak pozbyć się kuny? Niezawodne sposoby na odejście szkodnika

Tamara Gonzalez Perea w "Sprawie dla reportera" Telewizja Polska tłumaczy proces zapraszania gości do programu

Nagranie z odcinka wzbudziło wśród widzów programu wiele kontrowersji i wywołało lawinę komentarzy. Telewizja Polska w odpowiedzi na pytanie portalu Wirtualnemedia.pl tak odniosła się do występu Gonzalez Perei i procesu zapraszania gości: 

 
Program interwencyjny „Sprawa dla reportera" od kilku dekad realnie pomaga ludziom w ich kłopotach, przynosi ulgę i daje nadzieję na lepszy los. Goście zapraszani przez Zespół Redakcyjny do udziału w audycji mają albo bezpośredni związek z historiami przedstawianymi w reportażach, albo też stanowią eksperckie lub interesujące z innych względów, dopełnienie studyjnej, komentarzowej części programu.

Telewizja Polska

Jak oduczyć psa sikania w domu? Trzy skuteczne rady, dzięki którym poradzisz sobie z tym problememJak oduczyć psa sikania w domu? Trzy skuteczne rady

Kim jest Tamara Gonzalez Perea?

Zobacz wideo Tamara Gonzalez Perea o odejściu z TVP

Przebieg kariery byłej blogerki modowej

Tamara Gonzalez Perea, znana szerzej jako Macademian Girl, swoją karierę rozpoczęła jako blogerka modowa. W latach 2018-2020 była współprowadzącą programu "Pytanie na śniadanie" w TVP2. Wystąpiła też w emitowanym przez telewizję TVN programie "Agent — Gwiazdy". Obecnie zajmuje się m.in. terapią uzdrawiania dźwiękiem.

Więcej o: