Uczciwe znaki zodiaku. Te osoby są godne zaufania. Mają cechy najlepszego przyjaciela

Czy uczciwość może być zapisana w gwiazdach? Według astrologii jak najbardziej. Dowiedz się, które znaki zodiaku uważane są za najbardziej uczciwe i przekonaj się, czy należysz do tego grona.

Które znaki zodiaku potrafią dochować tajemnicy i obdarzane są przez innych największym zaufaniem? Według astrologii do tego grona można zaliczyć aż cztery z nich. Postrzegane są bowiem jako najuczciwsze znaki zodiaku. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka mówi, dlaczego w końcu układa jej się w związku

Uczciwe znaki zodiaku. Czy należysz do tego grona?

Wśród najuczciwszych znaków znajduje się: Byk, Lew, Panna i Ryby. Wszystkie je łączy niechęć do kłamstwa i udawania. Uczciwość jest zasadą, którą zawsze kierują się w życiu, nawet jeśli wiąże to się z mówieniem rzeczy wprost i bez ogródek.

Nie tylko uczciwość cechuje te znaki zodiaku 

Każdy z tych znaków mimo łączącej je uczciwości, jednak jest trochę inny. I choć to uczciwość jest dominującą stroną Byka, Lwa, Panny i Ryb warto pamiętać także o innych cechach tych osób.

  • Byki mają mocny kręgosłup moralny. Od dziecka pilnują zasad, są konsekwentne w stosunku do siebie jak i innych. Honorowe i dumne, postępują tak, żeby nie wstydzić się za swoje czyny. Nie baczą na skutki, mówią prawdę często nawet tą niewygodną.
  • Lew jest silny i pewny siebie. Nie kłamie, nie oszukuje, ma własny kodeks etyczny. Szczyci się swoimi cechami, pracowity, uczciwy w pracy i prywatnie. Wie, że prawda czasem boli, ale nie ma poza nią wyższych wartości.
  • Zodiakalne Panny bywają zasadnicze. W swoich decyzjach kierują się rozumem. Są dumne ze swojej odwagi w mówieniu wprost, tego co myślą.
  • Ryby nie kłamią, bo nie potrafią. W ich przypadku kłamstwo nie wchodzi zatem w grę, nawet takie w "dobrej wierze". Zawsze są szczere i nie są w stanie nic ukryć przed osobą najbliższą. 
Więcej o: