Mała Miss idzie na studia. Honey Boo Boo dba teraz o "piękno i umysł"

Alana Thompson, lepiej znana pod pseudonimem Honey Boo Boo, jest dziś nastolatką, która nadal ma parcie na szkło. Była uczestniczka dziecięcych konkursów piękności dzieli się w sieci swoją codziennością. Ostatnio w życiu Alany przyszedł czas na przełomową chwilę, którą jej siostra podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Kariera Honey Boo Boo zaczęła się dzięki słynnemu reality show emitowanemu przez stację TLC, "Mała Piękność", które ukazywało codzienność dziewczynek startujących w konkursach piękności. Ze względu na swoją przebojową osobowość, niestandardową w porównaniu z innymi uczestniczkami wagę i ekscentryczną mamę szybko stała się gwiazdą programu. Dziś Alana Thompson, bo tak brzmi jej prawdziwe imię, jest nastolatką i wciąż udziela się w telewizji. Niedawno zrobiła kolejny ważny krok w dorosłość.

Największym wsparciem jak zwykle jest siostra

Choć ci, którzy kojarzą Alanę z konkursów piękności są lepiej zaznajomieni z więzią, która łączy ją z matką, dziewczyna od lat ma o wiele lepszy kontakt ze swoją starszą siostrą, Pumpkin. Wszystkie trzy tworzą show "Mama June", który miał swoją premierę w stacji WE.TV w maju 2022 roku. Mimo że program skupia się na June Shannon, według internautów to właśnie osobowościom sióstr zawdzięcza swoją popularność. Będąca największym wsparciem Alany Pumpkin opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak przygotowuje się do wyjątkowych szkolnych zdjęć. Oficjalnie została absolwentką szkoły średniej. To przełomowy moment w życiu Honey Boo Boo, którą niektórzy wciąż postrzegają jako kilkuletnią dziewczynkę.

Ostatnia klasa liceum - pierwszy krok w dorosłość

Pumpkin napisała, że jest dumna, ponieważ mimo przeciwności losu i różnego odbioru dziewczyny przez rówieśników udało jej dotrzeć do momentu, w którym kończy ostatnią klasę.

Dziś moja już nie tak mała siostrzyczka pozowała do zdjęć z ostatniej klasy liceum. Jestem bardzo dumna z tego, jak daleko zaszłaś i pokonałaś przeciwności losu mimo wszystkich kłód rzucanych ci pod nogi. Zdrowie Alany za jej ostatni rok w szkole. Przepraszam, ale popłakałam się jak głupia. Kochamy cię, @honeybooboo

Wykonanie tzw. senior pictures to już tradycja amerykańskich szkół. Opatrzone cytatem absolwenta na zawsze zapisują się w historii szkoły i życia wkraczającego w dorosłość ucznia. Dzień, w którym są robione uświadamia im, że szkolna beztroska dobiega końca i przychodzi czas na nowy etap.

Honey Boo Boo - co po konkursach piękności?

Od czasów udziału dziewczynki w "Małej Piękności" minęło wiele lat, ale wraz z matką wciąż są postaciami medialnymi. Choć w przeszłości doświadczała internetowego hejtu ze względu na wygląd i specyficzne, ekstrawertyczne zachowanie, dziś zgromadziła wokół siebie ponad 1 milion fanów, z którymi dzieli się ciałopozytywnym podejściem do życia. Promuje też spędzanie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Więcej krytyki dotyka matkę Alany, którą od początku posądzano o wykorzystywanie wizerunku dzieci dla sławy. Kobieta utraciła prawa do opieki nad córką, ma jednak prawo codziennie kontaktować się z nią telefonicznie. Daty widzeń ustala Pumpkin, która od czerwca jest opiekunem prawnym Alany. Poza udziałem w show "Mama June" Honey Boo Boo reklamuje atrakcje turystyczne i restauracje. W zeszłym roku pojawiła się w jednym z wydań Vogue'a dla nastolatków, gdzie pozowała w bardziej naturalnym wydaniu.

Plany Alany po zakończeniu szkoły nie są jeszcze pewne, ale w maju dziewczyna pochwaliła się pismem, z którego wynika, że została wstępnie przyjęta na Georgia Military College. "Piękno i umysł" - napisała na Instagramie pod postem z informacją z uczelni.

Więcej o: