Zobacz te śmieszne zdjęcia z rzeźbami. Ci ludzie mają naprawdę bujną wyobraźnię!

Większość zdjęć z wakacji lub podróży wygląda praktycznie tak samo. Fotki ciekawych miejsc, panoram, czy zachodów słońca z czasem robią się po prostu nudne. Zamiast uwieczniania ładnych widoków ci ludzie postanowili zrobić coś bardziej kreatywnego. Oto najśmieszniejsze fotki z rzeźbami w roli głównej.

Wakacyjne fotki wcale nie muszą być nudne. Ci ludzie pokazują, że nawet zwykłe zdjęcia z rzeźbami mogą być niezwykle kreatywne i zabawne. Oto kilka z najśmieszniejszych fotografii z posągami w nietypowych sytuacjach. 

Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Rzeźba też... człowiek? Te posągi wyglądają jakby ożyły!

Raz na jakiś czas każdy potrzebuje chwili, w której zadba o siebie. Peelingi, maseczki, manicure i pedicure, a także depilacja niepotrzebnych włosów to coś, o czym marzą także... rzeźby. Jak widać na poniższej fotce, jeden z posągów został przyłapany na goleniu pach. Mamy nadzieję, że fotograf nie wystraszył go flashem, bo jak wiadomo, z maszynką w ręce łatwo o zacięcia. 

Chyba każdy choć raz czuł, że musi się komuś wygadać z ciążącej na sercu tajemnicy. Osoba, która wysłucha naszych żali, musi być w stanie zachować nasz sekret dla siebie. Jedno jest pewne - kamienna rzeźba z pewnością nikomu nie wypapla nikomu poufnych informacji. 

Czasami nawet posąg musi zaczerpnąć informacji. Zwłaszcza jeśli dotyczą wydarzeń sportowych. Jednak jak to zrobić? Odpowiedź jest banalnie prosta - za pomocą smartphona. Pozostaje pytanie, po co rzeźbie wiedza na temat Tottenhamu Hotspurs? Jedno jest pewne, na pewno nie sprawdzał liczby zdobytych trofeów. 

30 People who saw a statue, an opportunity and took it!

Nie zadzieraj z posągami! To może się źle skończyć

Widocznie tyle zabawnych fotek musiało mocno zdenerwować rzeźby. Ci ludzie przekonali się na własnej skórze, że nie warto z nimi zadzierać. Żarty, żartami, jednak należy przyznać, że poniższe zdjęcie jest naprawdę kreatywne. 

Jak się okazuje rzeźby potrafią wymierzać sprawiedliwość, nie tylko argumentem siły. Czasami wystarczy odpowiednio ośmieszyć pozującego turystę. A czy jest coś bardziej upokarzającego niż publiczne dłubanie w nosie?

 

Więcej kreatywnych pomysłów na zdjęcia z posągami znajdziesz w tym poście na redditcie. Ci ludzie naprawdę mają bujną wyobraźnię!

Więcej o: