Fenomen filmu "Purple Hearts". Jak Nicholas Galitzine i Sofia Carson uczynili go hitem dla nastolatków?

"Purpurowe serca" (ang. "Purple Hearts") to film, który już po kilku dniach od premiery został ogłoszony nowym hitem Netfliksa i utrzymuje się na szczycie w ponad 50 krajach. Jak przyczynili się do tego główni aktorzy, Nicholas Galitzine i Sofia Carson?

Piękna historia miłosna. Cassie (Sofia Carson) to początkująca piosenkarka, która na swojej drodze spotyka żołnierza Luke'a (Nicholas Galitzine). Film jest adaptacją książki "Purple Hearts" autorstwa Tess Wakefield. Jak główni aktorzy uczynili z niego nowy hit Netfliksa?

Zobacz wideo Serial dokumentalny Netfliksa

"Purple Hearts". Nicholas Galitzine i Sofia Carson uczynili film hitem dla nastolatków

Wielki szum medialny o filmie rozpoczął się po tym, gdy już pierwszego dnia po premierze osiągnął on status numeru jeden w Polsce i na świecie. Mimo niezbyt pozytywnych opinii krytyków i określania fabuły jako wtórnej, utwór jest bardzo chętnie oglądany przez widzów Netfliksa na całym świecie. Negatywne opinie i komentarze nie przekładają się na zmniejszenie liczby odtworzeń.

Gra aktorska i chemia na ekranie, jaką wytworzyli dwoje bohaterów filmu, Nicholas Galitzine i Sofia Carson, sprawia, że "Purpurowe serca" wciąż utrzymują się na topie aż w 50 krajach na świecie. Film zepchnął niżej wcześniejszy hit, jakim jest "Gray man".

Po otwarciu psują się szybciej. Jak długo przechowywać ogórki kiszone5 najczęstszych błędów podczas kiszenia ogórków. Sprawdź, na co uważać

Sofia Carson jako producentka wykonawcza filmu

Sofia Carson, oprócz zagrania tytułowej roli, miała swój udział również jako producentka wykonawcza. Pomogła też przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu, samodzielnie śpiewając utwory. Carson współtworzyła aż cztery z nich. Opublikowane po premierze osiem piosenek wciąż zyskują na popularności. Należy tu wspomnieć, że kobieta oprócz aktorstwa zajmuje się też zawodowo śpiewaniem i odnosi na tym polu liczne sukcesy. Jest też ambasadorką UNICEFu i The Latin Grammy Cultural Foundation.

Jak pozbyć się łupieżu? Kilka przydatnych rad na zlikwidowanie tego przykrego problemuJak pozbyć się łupieżu? Zazwyczaj używasz go do smażenia, teraz natrzyj nim włosy

Więcej o: