Zgadnij cenę tego worka. Ponad 1700 dolarów. Nie, to nie inflacja, to moda

Współczesne trendy nie przestaną zaskakiwać. W ofercie domu mody "Balenciaga" pojawiła się torba, która wyglądem przypomina klasyczny worek na śmieci. Cena produktu wynosi grubo ponad 1700 dolarów.

Współczesne trendy modowe często bywają niezrozumiałe, a czasami po prostu dziwne. Niektóre ubrania, buty czy inne akcesoria nie wyglądają na te z "najwyższej półki", jednak ich ceny potrafią być ogromne. Słynny dom mody "Balenciaga" niejednokrotnie zaskakuje ekstrawaganckimi projektami różnych elementów garderoby. Nie inaczej było teraz. Marka stworzyła torby, które łudząco przypominają worki na śmieci. 

 

Balenciaga sprzedaje torby, które przypominają worki na śmieci. Cena? Ponad 1700 dolarów

Dyrektor kreatywny marki - Demna Gvasalia postanowił poruszyć cały świat mody swoim nowym projektem. Torba "Trash Pouch" pochodzi z kolekcji jesień-zima 2022/23 i obecnie na stronie internetowej sklepu kosztuje 1790 dolarów, czyli ok. 8200 złotych. Produkt został wykonany z cielęcej skóry, co tłumaczy tak wysoką cenę. Dostępne kolory to: niebieski, czarny żółty i biały - nie mogłem przegapić okazji na zrobienie najdroższej torby na śmieci na świecie, bo kto nie lubi modowego skandalu? - powiedział projektant. 

Modne i stylowe torebki na wyprzedaży. "Nieco tańsze" niż te z Balenciagi 

Każda kobieta lubi, kiedy jej torebka jest smukła, lekka i elegancka. Warto również pamiętać, aby była ona pojemna i bez żadnych przeszkód zmieściła najważniejsze przedmioty pierwszej potrzeby, takie jak klucze, portfel, telefon czy ulubiony błyszczyk. Wnętrze torebki także pełni istotną rolę. Ważnym jest, żeby zostało wykonane z materiału, który nie uszkodzi przechowywanych przedmiotów, a jednocześnie będzie miły w dotyku. 

Oczywiście najważniejszym punktem podczas wybierania nowej torebki jest jej wygląd. Niezależnie od panujących aktualnie trendów modowych, pikowane, puchowe oraz minimalistyczne torebki zawsze będą stylowe, a przede wszystkim funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Więcej o: