Życzenia z okazji rocznicy ślubu. Oryginalne i piękne propozycje dla małżonków

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, zatem nic dziwnego, że wiele osób rocznicę tego wyjątkowego dnia, celebruje z równie hucznie. Życzenia na rocznicę ślubu powinny być więc oryginalne i zapadające w pamięć. Mamy kilka propozycji, które doskonale się sprawdzą w tej roli.

Wybierając prezent na rocznicę ślubu, nie powinniśmy zapominać o dołączeniu do niego wyjątkowych życzeń. Postanowiliśmy ułatwić Wam jednak nieco to zadanie, prezentując kilka oryginalnych propozycji, które świetnie się sprawdzą na bileciku do kwiatów lub kartce. 

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Życzenia na rocznicę ślubu. Krótkie i piękne propozycje

Krótkie i zwięzłe życzenia to doskonała propozycja dla osób, które poszukują inspiracji na kilka miłych słów do napisania przy bileciku do kwiatów. Nie oznacza to, że muszą być one natomiast nudne czy sztywne. Oto kilka wyjątkowych propozycji. 

Szczęśliwej i czułej podróży do następnych jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat i jeszcze raz!
Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym, co cieszy, i tym, co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie.
Życzymy Wam Kochani miłości przez duże 'M', wzajemnej życzliwości, wyrozumiałości i szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia.

Zbliża się rocznica ślubu? Życzenia, które na długo zapadną w pamięć

Życzenia z okazji rocznicy ślubu mogą przybierać różną formę — od poważnych po lekkie i z humorem. Jeśli macie zatem dylemat, którą z nich wybrać, to może nasze propozycje rozwieją Wasze wątpliwości. 

To dzisiaj, jak ten czas szybko płynie, możemy sobie pogratulować, bo jest przecież czego - pierwszego roku wspólnie przeżytego. W dniu naszej rocznicy chciałbym Ci życzyć, by każdy kolejny był równie wspaniały. Byś pamiętała, że zawsze możesz na mnie liczyć, bo poza Tobą nie ma dla mnie znaczenia świat cały.
Bo to, co najważniejsze, nie zmieniło się wcale, tylko my na świat patrzymy bardziej dojrzale. Idziemy przed siebie, miłością mocni, dzisiaj świętując kolejną z naszych rocznic!
Nie dzisiaj, nie wczoraj, a cały rok temu największe spełniło się z moich marzeń — miłość do Ciebie przed światem wyznałem i obiecałem, że już zawsze będziemy razem!
Idźcie przez życie z sercem gorącym, silniejsi w swoich uczuciach. Kochajcie się jeszcze goręcej, trzymając się mocno za ręce.
Więcej o: