10 przezabawnych zdjęć zwierząt, które nie chcą zostawić swoich właścicieli nawet na sekundę

Każdy właściciel psa lub kota wie, że nawet najgrzeczniejszy pupil potrafi czasem wpadać na najdziwniejsze pomysły. Zwierzęta często chcą spędzać każdą sekundę ze swoim panem bądź panią. Zobacz te zabawne fotki czworonożnych ulubieńców, którzy nie znają pojęcia przestrzeni osobistej.

Zwierzęta domowe często wpadają na bardzo nietypowe pomysły. W internecie można znaleźć ogrom zdjęć i filmików, na których zobaczymy domowych pupili w dziwnych sytuacjach. Oto 10 najzabawniejszych fotek zwierzaków, które nie odstępują swoich właścicieli nawet na krok. 

Zobacz wideo Rozpieść swojego pupila bez wydawania pieniędzy

Zajęte? Żaden problem! Te zwierzaki nie wiedzą co to przestrzeń osobista

Jaki jest idealny sposób na relaks? Według słów popularnej polskiej piosenki najlepszym sposobem na odpoczynek jest leżenie w wannie, zwłaszcza w piątki. Jednak jak się wyluzować, gdy przy wejściu do kąpieli towarzyszy nam taki orszak?

Jak widać, zwierzaki biorące kąpiel razem ze swoimi właścicielami to dość częste zjawisko. Trzeba jednak przyznać, że ten kotek nie wygląda na zbyt zadowolonego. Może brakuje mu bąbelków?

Gorąca kąpiel jest kusząca nie tylko dla ludzi, ale także dla ich pupili. Jednak nie tylko kotki marzą o towarzyszeniu swojemu właścicielowi w wannie. Ta użytkowniczka Twittera przekonała się o tym na własnej skórze

Jak się okazuje, kąpiel to nie tylko okazja do odpoczynku. Ten kotek o imieniu Igor korzysta z chwili relaksu swojego właściciela w 100%! Ciekawe, na co tak patrzy.

Odejdźmy na moment od relaksującego czasu w wannie. Ten szczeniaczek chce spędzać ze swoim panem każdą chwilę... nawet w miejscu, do którego król chodzi piechotą. 

Z tymi zwierzakami nie znajdziesz czasu dla siebie - nie odstąpią cię nawet na sekundę

Tak zwane home office to zdecydowanie najwygodniejszy model pracy. Dzięki niemu można wykonywać swoje obowiązki bez konieczności opuszczania domu. Oprócz pracowników, z tego rozwiązania korzystają także ich pupile. Ten piesek z pewnością chciał pomóc swojemu panu w skomponowaniu służbowego maila.

 

Balans pomiędzy pracą a życiem poza nią jest bardzo ważny. Ten kotek postanowił przypomnieć o tym swojemu właścicielowi. Przerwa w robocie? Pora na głaskanie!

Chyba każdy potrzebuje chwili odpoczynku po długim dniu w pracy. Ciepły obiad, zimny napój i konsola to dla wielu idealny przepis na relaks. Zanim jednak chwycisz za kontroler upewnij się, że zadbałeś wcześniej o swojego pupila. Jeśli tego nie zrobiłeś, możesz skończyć jak ten użytkownik Reddita. 

Nie jesteś fanem gier komputerowych lub konsolowych? W takim razie złap swoją ulubioną książkę i... pozwól swojemu kotu na niej usiąść. Ten pupil wydaje się bardzo szczęśliwy z wyboru lektury. 

Niektóre zwierzęta wymagają więcej uwagi od innych. Ten mruczek uważa, że jego właściciel zdecydowanie za dużo się uczy. Zamiast tego mógłby przecież zajmować się nim!

Więcej o: