Darmowe piwo w Biedronce i Lidlu. Wielkie promocje przed długim weekendem. Jak z nich skorzystać?

Biedronka i Lidl powracają ze słynnymi promocjami na piwo! O co chodzi? Jeśli dokonasz zakupu odpowiedniej ilości piwa, drugie tyle otrzymasz zupełnie za darmo. Oferta dotyczy wybranych produktów. To idealna okazja na dokonanie zakupu przed rozpoczęciem długiego weekendu!

W sobotę 13 sierpnia klienci Biedronki już z samego rana tłumnie ruszą do sklepów. Okazuje się, że to dzień słynnej promocji na piwo, którą co jakiś czas organizuje firma. Wystarczy, że po spełnieniu kilku zasad kupisz 12 piw, a kolejne 12 otrzymasz gratis. Ciekawą ofertę przygotowały także sklepy Lidl. Jak z niej skorzystać? Podpowiadamy. 

Zobacz wideo Pierwszy sklep bez stałej obsługi

Promocja w Biedronce na piwa tylko konkretne marki!

Oferta Biedronki dotyczy piw: Captain Jack, Carlsberg, Corona, Desperados, Franziskaner, Hardmade, Heineken, Karmi, Łomża, Somersby, Pilsner Urquell. Można je łączyć dowolnie, wedle uznania, jednak promocja zostanie naliczona tylko wtedy, gdy dobierze się produkty konkretnie tych marek.

Kup 12 piw, a 12 kolejnych otrzymasz za darmo! Jak to działa?

Wystarczy, że podczas zakupów w Biedronce wybierzesz 24 butelki piwa. Przy kasie 12 najtańszych zostanie automatycznie policzone z rabatem 100%! Oferta jest ograniczona czasowo i będzie trwała tylko do wyczerpania zapasów, dlatego by skorzystać z tej promocji, warto udać się do sklepu o wczesnej godzinie. Kolejnym wymaganiem jest posiadanie aktywnej karty lojalnościowej Moja Biedronka. Rabat zostanie naliczony dopiero po jej zeskanowaniu. Na jednego klienta sklepu przypada nie więcej, niż 12 darmowych piw.  

Ostatni warunek, jaki należy spełnić, by rabat został naliczony, to zakup na ten sam paragon innych produktów za minimum 29 zł. Nie mogą to być jednak produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty do początkowego żywienia niemowląt i płatności za usługi (doładowania telefonów i kart podarunkowych).

Promocja 12+12 w Biedronce, sierpień 2022Promocja 12+12 w Biedronce, sierpień 2022 Zrzut ekranu / https://www.biedronka.pl/pl/press,id,hnmpitbdz,title,w-tym-tygodniu-oferta-od-11-08

Promocje na piwo także w Lidlu. Jak z niej skorzystać?

Promocyjne piwa można znaleźć też w Lidlu. W piątek 12 sierpnia sieć wprowadza promocję 4+4 gratis! Wystarczy aktywować jednorazowy kupon w aplikacji Lidl Plus, a następnie zeskanować go przy kasie. Tym samym podczas zakupu 8 piw, zapłacimy tylko za 4 najtańsze z nich. Piwa można wybierać dowolnie! Oferta obowiązuje w sklepach stacjonarnych tylko 12 sierpnia, do wyczerpania zapasów.

Lidl, oferta 4+4 gratis, sierpień 2022Lidl, oferta 4+4 gratis, sierpień 2022 Zrzut ekranu / https://www.lidl.pl/l/pl/gazetki/oferta-wazna-od-11-08-do-13-08-gazetka-czw-kw32/view/flyer/page/4

Więcej o: