5 rozczulających zdjęć zwierząt. To najbardziej urocze stworzenia, jakie dziś zobaczysz

Internet codziennie zalewają zabawne zdjęcia słodkich kociaków, psów, królików i innych domowych pupili. Jednak inne, mniej popularne zwierzęta także potrzebują swojej chwili w świetle reflektorów. Oto 5 słodkich fotek nietypowych zwierzaków, które na pewno sprawią, że się uśmiechniesz.

Każdy wie, że małe jest piękne, a w przypadku zwierząt także niezwykle urocze. Te mniej znane gatunki zostały uchwycone na fotce w naprawdę słodkich pozach. Zobacz, jak wyglądają małe łuskowce, okapi i wilki!

Zobacz wideo Nawet dzieci nie są tak ciekawe świata, jak te zwierzaki

Zdjęcia małych stworzeń, które wyglądają na zawstydzone. Są naprawdę słodkie! 

Czy kiedykolwiek udało ci się przyłapać kogoś na czymś wstydliwym? Ich mina w takim momencie mówi zwykle sama za siebie. Ta mała nieśmiała foczka ewidentnie coś przeskrobała. Wystarczy spojrzeć na jej ogromne oczy i opuszczone łapki!

 

Słuchaj... mam sprawę, ale nie chce ci przeszkadzać — to pewnie powiedziałby ten mały łuskowiec, gdyby potrafił mówić. Nerwowe pocieranie pazurków, lekko przygarbiona postura. Ten słodziak wygląda, jakby miał coś ważnego do przekazania, ale za bardzo się wstydził. 

Małe zwierzątka, które nie boją się kamery. Urocze gatunki mniej znanych stworzeń.

Mało kto wie o istnieniu tego dziwnego stworzenia. Okapi zamieszkuje centralną Afrykę i jest jedynym przedstawicielem rodzaju Okapia. Zwierzę zostało odkryte przez Europejczyków dopiero w 1900 roku! Pomimo charakterystycznych czarno-białych pasków na jej futrze, Okapi jest bardziej zbliżone do żyrafy niż zebry. Stworzenia są z natury dość spokojne, co m.in. widać na poniższym zdjęciu. Ten maluch wcale nie boi się aparatu! 

In case you're having a bad day, here's a baby Okapi

Ten szczeniak wilka szarego urodził się w 2014 roku w zoo w San Diego. Zdjęcie zostało zrobione, gdy miał zaledwie 2 miesiące. Z miejsca widać, że malec jest o wiele większy niż szczenie psa domowego. Jednak tak samo, jak nasze pupile nie brakuje mu energii i ochoty do zabawy. 

Looks at this wolf!

Co byś zrobił, gdyby pod twoimi drzwiami znalazł się mały lisek i zrobił tak zwany "mlem"? Właśnie to przydarzyło się temu użytkownikowi Reddita. Dobrze, że miał pod ręką telefon z aparatem — tak widok musiał zostać udostępniony. 

Więcej o: