8 śmiesznych zdjęć zwierząt, które musisz zobaczyć. Rozbawią cię do łez!

Jak poprawić sobie humor w 3 minuty? Nic prostszego! Wystarczy zobaczyć tych 8 śmiesznych zdjęć zwierząt, które zarażają uśmiechem. Nie jest łatwo uchwycić w kadrze takie momenty, ale niektórym się to udaje! Kaczka, koala, koń, kot, a może jeszcze inne zwierzę? Które z nich wypadło najśmieszniej?

Przebywanie wśród wielu gatunków zwierząt przynosi okazję fotografom do uchwycenia aparatem przeróżnych chwil. Niektóre z nich są bardzo zabawne! Zobacz 8 śmiesznych zdjęć zwierząt, które potrafią rozbawić do łez!

Zobacz wideo Ciekawostki o krokodylach

8 śmiesznych zdjęć zwierząt, które rozbawią do łez! Kotek w kubełku 

Co zrobić, gdy masz ochotę na nóżkę z kurczaka, a kotek nie pozwala ci się dostać do kubełka? Spójrzcie tylko na tę minę. Ten śmieszny zwierzak pewnie stwierdził, że czas na mizianie za uszkiem, a jedzenie poczeka! 

 

Śmieszna kaczuszka pomaga ludzkiej mamie w pracy

Home office nie rozpieszcza, terminy gonią, szef się niecierpliwi i trzeba szybko coś napisać, gdy nagle... do akcji wkracza ta śmieszna kaczuszka! Chyba nie pozwoli dziś swojej ludzkiej mamie na dokończenie zadania. Ale jak tu jej nie kochać, gdy przeszkadza w tak zabawny sposób? Może sądzi, że tym samym jest pomocna!

 

Słonik, który powinien zawodowo zajmować się pozowaniem!

Kiedy do akcji wkracza ten śmieszny słonik, jego opiekunowie z pewnością się nie nudzą! Wystarczy tylko spojrzeć na ten uśmiech. Zaprzyjaźnione zwierzę łaknie zdjęć i sławy, a umiejętność pozowania ma we krwi!

 

Halo, gdzie moja przekąska?

Ten śmieszny kadr przedstawia konia, który próbuje sprawdzić, czy aparat jego opiekuna nie jest przypadkiem smaczną przekąską! Ciekawe, gdzie chowają się te smakołyki? Z pewnością są gdzieś bardzo, bardzo blisko...

 

Kto podbiera psie jedzonko?

Autor zdjęcia podpisał je w ten sposób: "Ktoś tu się dostał do psiego jedzenia... ciekawe kto (to byłem ja)". Mina tej śmiesznej fretki wyraża więcej, niż tysiąc słów! Opiekun dopiero co przyłapał ją na gorącym uczynku. Pewnie nie zdążyła się jeszcze porządnie najeść, a już odebrano jej te smaczne kąski.

 

Szef kuchni Lenny i jego zakupy

Ten wzrok, gdy zapominasz najważniejszej rzeczy z listy zakupów, ale zdobywasz masę rzeczy, których niekoniecznie potrzebujesz... Wielu z nas tak ma, prawda? Lenny ze zdjęcia to jaszczurka, która jest zwierzęcym aktorem. Jego właściciel przekonuje, że podczas zdjęć nie dzieje mu się krzywda, jest specjalnie wytrenowany i nie spożywa jedzenia przeznaczonego dla ludzi.

 

Jeż, który wystawia język do swoich przyjaciół!

Ten śmieszny jeż wystawia język do swoich przyjaciół. Ciekawe, o czym wtedy myśli? A może po prostu czeka, aż któryś z nich poczęstuje go jakimiś pysznościami?

 

Majestatyczna koala wśród liści

Cóż za przystojna, majestatyczna koala! Wygląda bardzo zabawnie, gdy pozuje wśród tych liści, a ta poważna mina jest wręcz rozbrajająca. Z całą pewnością zdaje sobie sprawę z tego, jak dobrze dziś wygląda!

 
Więcej o: