Jak kupić idealnie dopasowane jeansy bez przymierzania? Znamy na to sposób!

Wybór odpowiednich spodni wcale nie jest prosty. Często po zakupie bez wcześniejszego mierzenia okazuje się, że nie pasują tak, jak tego chcieliśmy Czy istnieje jakiś sposób, by sobie z tym poradzić? Kup idealnie dopasowane jeansy bez przymierzania! Te metody z TikToka podbiły Internet.

Nie zawsze mamy czas, by wejść do przymierzalni i przymierzyć parę spodni, która wpadła nam w oko. Pędzimy na spotkanie, dzieci są marudne, trzeba szybko zrobić obiad... powodów jest wiele. Czasem, najzwyczajniej w świecie, nie lubimy tego robić! Okazuje się, że istnieją patenty, które pomogą kupić jeansy bez wcześniejszego przymierzania!

Zobacz wideo Jak odmienić stare, nudne jeansy?

Kup idealnie dopasowane jeansy bez przymierzania. Pomoże ten prosty patent z TikToka!

Należy wziąć do rąk wymarzone spodnie i upewnić się, że guzik jest zapięty. Następnie wystarczy owinąć pas wokół swojej szyi. Jeżeli dwa końce złączą się ze sobą, to znaczy, że jeansy zostały idealnie dobrane! Jeżeli nakładają się na siebie, to są za duże, a jeśli nie są w stanie się połączyć, wybrana para jest na nas za mała.

Tiktokerka Kayleigh Williamson opublikowała na TikToku filmik, który pokazuje, jak to prawidłowo zrobić. W jej przypadku ta metoda się sprawdziła, a wideo ma już ponad 60 tys. polubień!

Metoda z użyciem przedramienia

Ten sposób działa jedynie na jeansy o regularnym stanie. Wystarczy wziąć idealne jeansy i, tak jak w poprzednim przypadku, upewnić się, że guzik i rozporek są zapięte. Następnie należy zacisnąć pięść i włożyć przedramię w pas spodni. Jeżeli cała ręka, od łokcia do pięści, mieś się idealnie, znaczy to, że rozmiar został dobrany właściwie. Przy zakupie spodni z wysokim stanem, przedramię nie powinno się zmieścić w pasie jeansów. To sposób, który rozsławiła TikTokerka Billie Newland. Kobieta w swoim popularnym filmiku tłumaczy, na czym polega ta metoda i jak ją poprawnie stosować. Filmik podbił Internet i zdobył już ponad 270 tys. polubień!

Więcej o: