Pamiętacie Molly Weasley z filmu "Harry Potter"? Filmowa matka Rona wygląda teraz zupełnie inaczej!

Pamiętacie Molly Weasley z Harry'ego Pottera? Wcielająca się w nią Julie Walters dziś wygląda zupełnie inaczej! Jaką przemianę przeszła drugoplanowa postać z serii o młodym czarodzieju? Burza rudych włosów to już tylko wspomnienie.

Julie Walters to aktorka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Znana jest ze swoich ciętych wypowiedzi. To jedna z najbardziej charakterystycznych postaci brytyjskiego kina i telewizji. Międzynarodową sławę przyniosła jej rola nauczycielki baletu w filmie "Billy Elliott", ale większość kojarzy ją jako Molly Weasley, matkę siedmiorga dzieci z serii filmów o Harrym Potterze. 

 
Zobacz wideo Co robi Daniel Radcliffe, by wyjść z szufladki Harry'ego Pottera?

Molly Weasley z serii filmów "Harry Potter". Czarodziejka, którą pokochały miliony widzów!

Julie Walters świetnie sprawdziła się w roli Molly Weasley. Idealnie zagrała rudowłosą matkę siedmiorga dzieci, która nie szczędząc ciętych ripost, potrafiła jednocześnie być czuła i opiekuńcza dla innych, a w razie potrzeby zawsze służyła radą i schronieniem. 

Widzowie pokochali Walters nie tylko za rolę w filmach o Harrym Potterze. Była dwukrotnie nominowana do Oscara — w 1984 r. dla najlepszej aktorki za film "Edukacja Rity" i w 2001 r. dla najlepszej aktorki drugoplanowej za film "Billy Elliot".

 
 

Szokujący występ w 'Mam talent'. 'Nie mogę uwierzyć, że ludzkie ciało może to zrobić!'"Mam talent". "Nie mogę uwierzyć, że ludzkie ciało może to zrobić!"

Jak dziś wygląda Julie Walters? Ogromna przemiana!

Julie prywatnie jest żoną Granta Roffeya, z którym ma córkę Maisie. Aktorka nie prowadzi kont w mediach społecznościowych, przez co o aktualnym wyglądzie kobiety można dowiedzieć się ze zdjęć, które na bieżąco rozpowszechniają jej fani za pośrednictwem Instagrama i Facebooka.

Zupełnie inaczej wyglądała już choćby w 2008 r. w "Mamma Mia!", gdzie wcieliła się w rolę Rosie, przyjaciółki matki głównej bohaterki. W 2021 roku wydała autobiografię pt."That's Another Story". Aktorka aktualnie nosi krótką fryzurę, która dodaje jej uroku i kobiecości.

 

Denis Puszylin i Steven Seagal w OłeniwceSteven Seagal ma nakręcić film propagandowy na zlecenie Rosji

 
Więcej o: