Pamiętacie Molly Weasley z filmu "Harry Potter"? Filmowa matka Rona wygląda teraz zupełnie inaczej!

Pamiętacie Molly Weasley z Harry'ego Pottera? Wcielająca się w nią Julie Walters dziś wygląda zupełnie inaczej! Jaką przemianę przeszła drugoplanowa postać z serii o młodym czarodzieju? Burza rudych włosów to już tylko wspomnienie.

Julie Walters to aktorka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Znana jest ze swoich ciętych wypowiedzi. To jedna z najbardziej charakterystycznych postaci brytyjskiego kina i telewizji. Międzynarodową sławę przyniosła jej rola nauczycielki baletu w filmie "Billy Elliott", ale większość kojarzy ją jako Molly Weasley, matkę siedmiorga dzieci z serii filmów o Harrym Potterze. 

 
Zobacz wideo Co robi Daniel Radcliffe, by wyjść z szufladki Harry'ego Pottera?

Molly Weasley z serii filmów "Harry Potter". Czarodziejka, którą pokochały miliony widzów!

Julie Walters świetnie sprawdziła się w roli Molly Weasley. Idealnie zagrała rudowłosą matkę siedmiorga dzieci, która nie szczędząc ciętych ripost, potrafiła jednocześnie być czuła i opiekuńcza dla innych, a w razie potrzeby zawsze służyła radą i schronieniem. 

Widzowie pokochali Walters nie tylko za rolę w filmach o Harrym Potterze. Była dwukrotnie nominowana do Oscara — w 1984 r. dla najlepszej aktorki za film "Edukacja Rity" i w 2001 r. dla najlepszej aktorki drugoplanowej za film "Billy Elliot".

 
 

Jak dziś wygląda Julie Walters? Ogromna przemiana!

Julie prywatnie jest żoną Granta Roffeya, z którym ma córkę Maisie. Aktorka nie prowadzi kont w mediach społecznościowych, przez co o aktualnym wyglądzie kobiety można dowiedzieć się ze zdjęć, które na bieżąco rozpowszechniają jej fani za pośrednictwem Instagrama i Facebooka.

Zupełnie inaczej wyglądała już choćby w 2008 r. w "Mamma Mia!", gdzie wcieliła się w rolę Rosie, przyjaciółki matki głównej bohaterki. W 2021 roku wydała autobiografię pt."That's Another Story". Aktorka aktualnie nosi krótką fryzurę, która dodaje jej uroku i kobiecości.

 
 
Więcej o: