5 zabawnych zdjęć, jak radzić sobie z upałami. Te osoby znalazły niecodzienne rozwiązania

Latem wysokie temperatury potrafią być wyjątkowo uciążliwe. Szukamy wtedy różnych sposobów na radzenie sobie z upałem. Oczywiście, możemy sięgnąć po klasyczne rozwiązania lub wziąć przykład z tych osób i zwierząt.

Z upałem można radzić sobie klasycznie lub niecodziennie. Od zimnego prysznica przez podłączenie wentylatora po zamontowanie klimatyzacji w domu. Sięgamy wtedy po wszystko, co pozwoli choć trochę obniżyć temperaturę. Gdy ta rośnie i kończą ci się pomysły, możesz zainspirować się tymi przykładami. Choć porady mogą wydawać się niecodzienne.

Zobacz wideo Proste triki przyniosą wam ulgę w upały

Sposoby na upały? Zanurz się w wodzie

Gdy za oknem panują ekstremalne temperatury, często marzymy o zanurzeniu się w wypełnionym zimną wodą basenie. Co, jeśli nie dysponujesz takim udogodnieniem? Możesz oczywiście zaimprowizować.

Kuuma? Improvisoi. Sopeudu. Voita.

Ten mężczyzna np. postanowił wykorzystać… beczkę. Genialne? Bez wątpienia.

Co, jeśli nie masz pod ręką ani basenu, ani beczki? Pozostaje ci wzięcie przykładu z tego mężczyzny i wskoczenie do oczka wodnego.

Na upały idealnym sposobem często wydaje się zimny prysznic. Wcale nie musisz biegać co chwilę do łazienki. Możesz np. sięgnąć po węża ogrodowego, choć warto pamiętać o ciśnieniu wody. Ten chłopiec na pewno już o tym nie zapomni.

Jak radzić sobie z upałem? Weź przykład z tych zwierzaków

Na upały w mieszkaniu czy w domu najlepszym sposobem wydaje się klimatyzacja. Nie zawsze jednak jej zamontowanie jest możliwe. Co wtedy? Cóż, pozostaje wziąć przykład z tego kota. Leżenie plackiem przed wentylatorem wcale nie jest takie głupie, jak mogłoby się wydawać.

Przeszło ci kiedyś przez myśl zanurzenie się w górskim strumieniu? Położenie się w chłodnej wodzie brzmi jak idealny pomysł, szczególnie w czasie wakacyjnej wędrówki. Nie zawsze jest to możliwe i zgodne z prawem, ale możesz po prostu ograniczyć się do zanurzenia samych rąk i marzeń o kąpieli.

Dreaming away of chasing running cats down a muddy river
Więcej o: