Awantura w Żabce. Kobieta zwróciła uwagę jednemu z klientów. "Brawo dla Pani"

W jednej z Żabek w Płocku doszło do awantury. Nagranie pojawiło się na TikToku i szybko zwróciło uwagę użytkowników. Na filmie słychać, że jedna z klientek w ostrych słowach zwróciła uwagę mężczyźnie. O co poszło?

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym słychać ostrą wymianę zdań między klientami sklepu. Kobieta zwróciła uwagę jednemu z klientów, który najwyraźniej chwilę wcześniej awanturował się z obsługą. Niektórzy komentujący zastanawiają się, o co chodzi. Inni gratulują kobiecie odwagi.

Zobacz wideo MIAŁ 2,6 PROMILA. WJECHAŁ NA CHODNIK I UDERZYŁ W PIESZEGO

Afera w Żabce w Płocku. Do kłótni doszło między klientami

Awanturujący się klienci to niestety dość częste zjawisko. Zdarza się, że ofiarami stają się nie tylko pracownicy, lecz także inni kupujący. Do jednej z takich sytuacji doszło kilka dni temu w Płocku. Nagranie pojawiło się na TikToku i wzbudziło spore zainteresowanie Internautów. Słychać na nim, że między klientami doszło do ostrej wymiany zdań. Młodzi mężczyźni mieli awanturować się z pracowniczkami sklepu. Pewna kobieta postanowiła zareagować.

Nawet do 3 lat więzienia za wypadek na hulajnodze. 22-latek 'nie krył zdziwienia' 3 lata więzienia za wypadek na hulajnodze. 22-latek nie krył zdziwienia

Klientka zaczęła krzyczeć, żądając, by mężczyźni się uspokoili i wyszli ze sklepu. Zwróciła im też uwagę, by zachowywali się z szacunkiem do obsługi.

Więc się zachowuj, dobrze? One tutaj pracują!

- przypomniała kobieta. Gdy jeden z mężczyzn na jej stwierdzenie, że przed chwilą krzyczał na obsługę, odpowiedział, że wcale niczego takiego nie zrobił, kobieta skwitowała:

Mam sprawdzić monitoring?

Stwierdziła też, że może wezwać policję. Najwyraźniej interwencja się udała, bo sytuacja na koniec nagrania wyglądała na opanowaną.

Drzwi Widzisz ten znak na drzwiach? Możesz stać się następną ofiarą złodziei

Awantura w Żabce. Internauci komentują nagranie

Internauci wciąż żywo komentują nagranie. Jedni zastanawiają się, o co chodzi i dlaczego doszło do wymiany zdań. Inni gratulują kobiecie odwagi, choć nie znają powodu awantury. Przypominają też, że awanturujący się i nieuprzejmi klienci są niestety codziennością dla wielu pracowników.

Chłopak wyjaśniony
Brawo dla Pani, za odwagę i szacunek dla Pań pracujących w sklepie!!!
Bardzo dobrze! Szanujemy Panie w sklepach na obsłudze
Dobrze Kobieta powiedziała
Więcej o: