5 gwiazd, które wpisano do Księgi Guinnessa. Kto zrobił wielki dip i największego na świecie drinka?

W mediach co jakiś czas głośno jest o pobiciu kolejnych rekordów Guinnessa. Czasem jest to osiągnięcie dużej liczby obserwujących na portalu społecznościowym, czy przygotowanie największego na świecie drinka. Oto 5 gwiazd, których wyczyny zostały odnotowane w tej Księdze!

Informacje o nowych rekordach odnotowanych z roku na rok w Księdze rekordów Guinnessa mogą zaskakiwać. Wyprodukowanie największej ilości dipu, ogromny drink, czy spora ilość polubień na Facebooku, Instagramie lub Twitterze, to tylko kilka z nich. Przedstawiamy pięciu znanych celebrytów, którym udało się osiągnąć ciekawe rekordy!

Zobacz wideo Niechlubny rekord Bałtyku. Ma największe martwe strefy na świecie

Dwayne Johnson i jego zespół w 2017 r. stworzyli największy dip na świecie

W 2017 r. aktor Dwayne "The Rock" Johnson i jego zespół uzyskali wpis do słynnej księgi, dzięki stworzeniu największego dipu na świecie. Danie ważyło około 245 kg! Całość została przekazana organizacji zajmującej się dostarczaniem żywności potrzebującym.

 

Sylwester Marzeń TVP. Jedną z gwiazd ma być Zenon Martyniuk Za jeden koncert biorą 40 tysięcy zł! Ile zarabiają gwiazdy disco polo?

Gigantyczny drink Snoop Dogga, który pobił rekord Guinnessa

Raper Snoop Dogg w 2018 r. zasłynął jako twórca największego drinka na świecie. Połączył ze sobą gin, brandy i sok pomarańczowy w ogromnych ilościach, bo aż 550 l. Było to nawiązanie do jednego z przebojów artysty, "Gin And Juice".

 

Ariana Grande najpopularniejszą piosenkarką na Instagramie!

Piosenkarka Ariana Grande w kwietniu 2021 r. pobiła rekord Guinnessa. Artystkę w tamtym czasie na Instagramie obserwowało aż 232,322,350 osób! To najwięcej, jeśli chodzi o piosenkarzy. Więcej obserwujących na tamten moment miał tylko Cristiano Ronaldo i oficjalne konto Instagram.

 

5 niecodziennych i zabawnych sposobów na radzenie sobie z upałami 5 zabawnych zdjęć, jak radzić sobie z upałami. Rozbawią cię do łez

Eminem i jego piosenka z największą ilością słów w najkrótszym czasie

W 2013 r. raper Eminem wypuścił piosenkę "Rap God". W 6 minutach i 4 sekundach utworu można usłyszeć aż 1560 słów! To daje aż 4,28 słowa na sekundę. Artysta pobił tym samym rekord Guinnessa.

 

Jennifer Aniston zdobyła na Instagramie największą liczbę obserwujących w najkrótszym czasie

Kiedy aktorka Jennifer Aniston, znana z serialu "Przyjaciele" założyła konto na Instagramie, w sieci zawrzało. Artystce udało się zdobyć milion obserwujących w zaledwie 5 godzin i 16 minut, co przyniosło jej wpis do Księgi rekordów!

 
 
Więcej o: