10 najśmieszniejszych zdjęć z rodzinnych albumów. Taka pamiątka to skarb!

Zdjęcia z rodzinnych albumów to często powód do wielu wzruszeń i nostalgicznej podróży do przeszłości. Niektóre z nich potrafią jednak doprowadzić nas do... śmiechu Te fotki to jedne z najzabawniejszych znalezisk z familijnych kolekcji.

Zabawne fotki z rodzinnych albumów naprawdę potrafią zaskoczyć. Niespodziewane momenty uchwycone na zdjęciach często rozbawiają do łez. Doskonałym tego przykładem jest 10 poniższych fotografii

Zobacz wideo Zabawne nagranie księcia Harrego i Eda Sheerana

Najśmieszniejsze i najdziwniejsze stylizacje. Te rodziny mają naprawdę specyficzny gust

Chyba każdy, kto ma starsze rodzeństwo, choć raz nosił po nich ubrania. Mama tych braci wpadła jednak na inny pomysł. Przecież wystarczy kilka szwów, drobnych poprawek i voilà — zestaw ubrań gotowy. Trzeba jednak przyznać, że kostiumy przygotowane z zasłon chyba nigdy nie były w modzie.

Powiedzieć "wykapany ojciec" w tym przypadku to, jak nie powiedzieć nic. Gołym okiem widać, że już za kilka lat ci dwaj będą siedzieć razem na rybach, oglądać mecz piłki nożnej, czy naprawiać samochód. Ciekawe, czy do tej pory mają ten sam styl...

Skoro mówimy już o stylu, to nie wypada nie wspomnieć o tym zdjęciu. Jak mówi sam autor "szczyt mody osiągnął już w 1987". Nie da się chyba zaprzeczyć, że gustowny garnitur, okulary i soczek jabłkowy w szklance robią piorunujące wrażenie. 

Kiedy para spodziewa się dziecka, to często zastanawiają się nad tym, jak będzie wyglądać. Czy będzie miało oczy mamy, nos dziadka, a może policzki ojca? Na pewno żaden z przyszłych rodziców nie zastanawia się, czy bobas będzie przypominał zabawkę z 1978!

My cabbage patch kid from when I was a boy looks just like my 2yr old son

Dzieci mają dość zakręcone pomysły, zwłaszcza w kwestii ubioru. Nie jeden rodzic zmierzył się pewnie z problemem, jakim jest wytłumaczenie swojej pociesze, dlaczego nie może iść do przedszkola w samych majtkach i koszulce. Ci rodzice, postanowili jednak w pełni posłuchać swojego synka i przebrać go na Halloween za to, co tylko zechce. Nie sądzili pewnie, że będzie to postać z horroru!

Nietypowe pomysły dzieci, które udało się sfotografować. Jak one na to wpadły?

Jak wiadomo, dzieci dzięki swojej fantazji, potrafią wpaść na najdziwniejsze pomysły. Są przy tym także niezwykle kreatywne. Zwykłe picie soku z miejsca może stać się wyzwaniem. Jak przyspieszyć osuszanie kubeczka? Najlepiej użyć więcej rurek!

Dzieci przeważnie świetnie dogadują się ze zwierzętami. Po sieci krążą miliony filmików z pupilami i brzdącami w rolach głównych. Jak widać na poniższych zdjęciach, relacje na linii człowiek-zwierzę raz się udają, a raz nie za bardzo. 

The moment my nephew learned life isn't always fair

Na swojej drodze ku poznaniu świata, dzieci nie raz są przyłapywane w dość ciekawych sytuacjach. Dla rodziców zwykle jest to kupa śmiechu, jednak czasami pociechy nie są aż tak zadowolone z tego faktu. Te dwa zdjęcia to swoje kompletne przeciwieństwa. Na jednym widzimy mocno zawstydzonego chłopaka na swojej pierwszej randce. Na drugiej, maluchy wręcz chcą być przyłapane na robieniu dzikich póz.

My nieces and nephew were excited about his crocs and they accidentally made their first rap album cover.
Więcej o: