10 najlepszych memów z pieskami w roli głównej. Niektóre są wyjątkowo prawdziwe

Memy o psach potrafią doskonale poprawić humor. Szczególnie gdy zobaczymy w nich siebie lub naszego czworonoga. A powodów do śmiechu jest wiele. Zobacz te 10 najlepszych memów z psami w roli głównej!

Psy i ich zachowania są wdzięcznym i popularnym powodem do żartów. Często stają się bohaterami memów. Czy to śmieszne zdjęcie, czy różne zabawne zachowania, jedno jest pewne - z psami nigdy nie jest nudno. Doskonale zdają sobie z tego sprawę właściciele czworonogów. Pieski są też doskonałym tłem do żartów z typowych zachowań człowieka. Zobacz te najlepsze memy z pieskami w roli głównej!

Zobacz wideo "Dzienna zmiana" - komediowy horror od Netfliksa [ZWIASTUN]

Memy o psach. Z tymi zwierzakami możemy się utożsamić

 

Odpowiednia poza do zdjęcia to często kluczowy element dobrej sesji. Nie tylko tej wakacyjnej. A gdy latem zaczynają doskwierać upały, zaczynamy marzyć o wzięciu przykładu z tego psa. Choć zanurzenie się w fontannie czy oczku wodnym nie wydaje się najlepszym pomysłem

 

Każdy introwertyk zna tę sytuację. Niestety, często nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Jedynym rozwiązaniem jest powrót do domu… A tam czeka na nas nasze ukochane łóżko. W nim z pewnością uda się naładować baterie. I ono nas zrozumie...

 

Kto tego nie robił? Oglądanie filmu późnym wieczorem często wiązało się z ryzykiem, że rodzice każą iść do łóżka przed końcem. Wtedy lepiej było udawać, że nas nie ma. Z nadzieją, że uda się obejrzeć film w całości.

W polskim Internecie istnieją dwie rzeczy, które potrafią skutecznie poprawić humor. Jedną z nich są pieski, drugą — Robert Makłowicz. A jeśli ktoś próbował przekonać ojca lub rodziców do przygarnięcia czworonoga, ten doskonale zrozumie ten mem.

Najlepsze memy o psach. Te zachowania rozpozna każdy właściciel

Każdy właściciel psa kojarzy pewne zachowania i sytuacje. Zabawa piłeczką czy pytanie, kto jest dobrym pieskiem to jedne z nich. Rozpoznasz je?

Śpiący pies często wymachuje łapkami. Zazwyczaj myślimy wtedy, że śni mu się pogoń za piłeczką albo wiewiórką... A może jesteśmy w błędzie?

 

Rzucaliście kiedyś psu patyk lub piłeczkę? Jeśli tak, to z pewnością dobrze wiecie, że zwierzak nie zawsze chce się rozstać z zabawką... Chciałby, żeby jego człowiek ją rzucił, ale jednocześnie nie chce mu jej oddać. Co wtedy?

Zawsze możemy udać, że ją rzucamy. Niestety, może się to wiązać z przykrym doświadczeniem. Kiedy pies zorientuje się, że go oszukaliśmy...

 
Więcej o: