Te cztery znaki zodiaku uważane są za najbardziej leniwe. Nie lubią się przepracowywać

Niezbyt chętnie podejmują się nowych zadań, do pracy zazwyczaj chodzą, bo muszą. Według gwiazd te cztery znaki zodiaku postrzegane są jako szczególnie leniwe. Jesteś wśród nich?

Jak uniknąć pracy, jak się nie przemęczać i omijać bokiem pracochłonne zajęcia? Najlepiej wiedzą o tym ci, którym gwiazdy przypisały miano leniwych znaków zodiaku. 

Zobacz wideo Dr Mirosław Oczkoś komentuje palenie książek: Są 3 możliwości. Może ktoś oszalał

Leniwe znaki zodiaku. Jesteś wśród nich?

Byk lubi wygodę, do tego ma zawsze jakieś wymagania. Nie chce się przemęczać, zawsze ma sposób, żeby ominąć pracę i wykręcić się od obowiązków. Małoproduktywny, niezorganizowany, nie jest kandydatem na dobrego pracownika. Wszystko jest dla niego problematyczne, tym bardziej, jeśli wiąże się z wysiłkiem.

Bliźnięta z kolei wydawałoby się wesołe i energiczne wcale nie kwapią się do pracy. Wciąż mają inne zajęcia. Są często zbyt pochłonięte bujaniem w obłokach, by zająć się konkretną pracą. Astrologiczne Bliźniaki mają tyle planów i pomysłów, że niełatwo skupić im się i dokończyć którykolwiek. Prozaiczne czynności często zwyczajnie je nudzą, stąd systematyczna praca i regularne zajęcia nie są dla nich.

Jakie jeszcze znaki zodiaku według gwiazd, postrzegane są jako leniwe? 

Waga lubi unosić się z głową w chmurach, podobnie jak Bliźnięta bywa, że lekko stąpa po ziemi. Omija prace szerokim łukiem, a kiedy już ją rozpocznie, szybko się poddaje. Niepowodzenia podcinaj Wadze skrzydła i to właśnie ta przypadłość bywa często odbierana jako jej lenistwo.

Ryby lubią spokój i ciszę. Praca kojarzy im się z hałasem i bałaganem. Wolą nie posiadać wiele, byleby się nie napracować. Trudno je namówić do działania i ten stan stagnacji im odpowiada. Nie lubią i nie chcą zmieniać nawyków. Czas przecieka im pomiędzy palcami, a one nic sobie z tego nie robią.

Więcej o: