10 najzabawniejszych zdjęć z wakacji. Niektórzy wykazali się kreatywnością, innych spotkał pech

Zdjęcia z wakacji to wspaniała pamiątka. Niektórzy stawiają na klasyczne pozy, inni lubią eksperymentować. Czasem jednak los płata nam figla. Po takiej niespodziance pozostają niecodzienne wspomnienia. Te osoby podczas robienia zdjęć z pewnością wspięły się na wyższy poziom.

Pamiątkowe zdjęcie z wakacji to często punkt obowiązkowy podczas odwiedzania różnych turystycznych atrakcji. Nie wszyscy podchodzą do tego z powagą. Niektórzy wybierają niecodzienne i śmieszne pozy czy stawiają na kreatywne podejście. Innym plany psuje pogoda czy… inni turyści.

Zobacz wideo Luksus made in Poland. Te jachty robią furorę na świecie

Pomysł na pamiątkowe zdjęcie z wakacji? Postaw na kreatywność

Poradnik pozowania z Krzywą Wieżą w Pizie prawdopodobnie znaleźć można w każdym przewodniku. A w każdym razie do takiego wniosku można dojść po przejrzeniu kilkudziesięciu zdjęć z tego miejsca. Ci turyści postanowili podejść do sprawy z odrobiną kreatywności.

Stefdies, czyli Stephanie Leigh Rose, to performerka, która zasłynęła niecodziennymi zdjęciami robionymi w najpopularniejszych atrakcjach turystycznych. Trzeba przyznać, że jej podejście to miła odmiana w morzu selfie i wyszukanych póz.

 

Pomysł na rodzinne zdjęcie z plaży? Proszę bardzo. Po wykonaniu zdjęcia możesz wstrzymać się chwilę z odkopaniem pociech i odpocząć.

Znudziły ci się zwykłe panoramy i zdjęcia widoków? Dodaj do nich zabawkowe dinozaury. Efekt gwarantowany.

Travel photos are instantly better with Dinosaur toys

Kiedy zdjęcie z wakacji nie poszło zgodnie z planem...

Zdarza się, że szyki psuje nam pogoda. O tym boleśnie przekonali się ci turyści, którzy postanowili odwiedzić znane miejsca, by nacieszyć się pięknymi widokami.

Pobudka o 2:30 nad ranem, by wspiąć się na wysokość 3055 m n.p.m. i móc podziwiać wschód słońca ze szczytu wulkanu Haleakala. Faktycznie, oszałamiający widok.

Ten turysta z kolei postanowił po raz pierwszy odwiedzić Fudżi. Jak widać, widok na wulkan - w istocie wspaniały.

Z kolei temu mężczyźnie pogoda nie popsuła szyków… Niestety, najwyraźniej bardzo nie lubią go mediolańskie gołębie.

[2012-03-18] Me, outside the Duomo in Milan, getting photobombed. By a pigeon [pics]

Co, kiedy o wykonanie pamiątkowego zdjęcia poprosimy niewłaściwą osobę? Wtedy pozostają nam niezapomniane wspomnienia i zdjęcie, z którego na pewno kiedyś będziemy się śmiać.

Ten przewodnik postanowił być najważniejszą osobą na zdjęciu.

Ta para poprosiła o zdjęcie 70-letniego Szwajcara. Mężczyzna nie wiedział, że palec zasłania obiektyw.

Kiedy pamiątkowe zdjęcie z wakacji sabotuje twój własny ojciec…

Więcej o: