10 najlepszych memów o poniedziałku. Pomogą przetrwać ten dzień z uśmiechem na twarzy

Poniedziałek z całą pewnością nie należy do ulubionych dni tygodnia. Trudne poranki po weekendzie czy urlopie stają się za to tematem do żartów, które jakoś pozwalają przetrwać ten ciężki dzień.

Poniedziałkowe poranki bywają trudne. I to zarówno dla uczniów, jak i powracających do pracy po weekendzie. Przestaje być koszmarem prawdopodobnie jedynie w dzień wolny i święto, ale wiadomo, że wtedy rolę zimnego prysznica w powrocie do rzeczywistości przejmie inny dzień. Dlatego staramy się robić dobrą minę do złej gry i choć trochę umilić ten dzień… Chociażby rozmyślaniami o kolejnym weekendzie. W radzeniu sobie z poniedziałkiem pomagają śmieszne memy.

Zobacz wideo The Lord of the Rings: The Rings of Power [ZWIASTUN]

Memy o poniedziałku. Najgorszy i najdłuższy dzień tygodnia

Jaki jest najgorszy dzień tygodnia? Dla wielu bez wątpienia będzie to poniedziałek. Wiadomo, że początek tygodnia zakrzywia czasoprzestrzeń, bo niemożliwe, by ten dzień trwał tak długo. Do tego właściwie zaczyna się już w niedzielę, wraz ze świadomością jego rychłego nadejścia, i trwa aż do czwartku, kiedy na horyzoncie zaczynamy dostrzegać pierwsze znaki nadchodzącego weekendu. Nic dziwnego, że na liście najbardziej znienawidzonych rzeczy na świecie, poniedziałek znajduje się w pierwszej 10.

Memy o kotach 10 najśmieszniejszych memów o kotach, które sprawią, że się uśmiechniesz

 

Poniedziałkowe memy. Gdy powroty do pracy bywają trudniejsze, niż przypuszczaliśmy

Wiadomo, że poniedziałek w pracy rządzi się swoimi prawami. I nie chodzi tu tylko o umysł zamglony wspomnieniami wolnego weekendu. Tego dnia po prostu coś wisi w powietrzu. I sprawia, że mózg pracuje na wolniejszych obrotach i wszystko staje się trudniejsze.

 

10 najlepszych memów z pieskami w roli głównej. Niektóre są wyjątkowo prawdziwe 10 najlepszych memów z psami w roli głównej. Niektóre bardzo prawdziwe

Poniedziałek, jako dzień powrotów do pracy, zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce na liście najgorszych dni dla pracownika, ex æquo z dniem powrotu po urlopie i dniem, kiedy z urlopu wraca szef. Jak przetrwać ten koszmar? Pozytywne myślenie i pokaźna porcja kawy mogą nie wystarczyć, ale przecież zawsze można pożartować i pooglądać memy… Choć czasem to śmiech przez łzy.

 
 
Więcej o: