Te znaki zodiaku mają trudny charakter. Bywają uparte i potrafią zajść za skórę

Znaki zodiaku determinują cechy naszego charakteru i osobowości. Potrafią wiele powiedzieć o temperamencie danej osoby. Jedne są spokojne i wrażliwe, inne impulsywne i uparte. Sprawdź, które znaki zodiaku mają najtrudniejszy charakter.

To, pod jakim znakiem zodiaku się urodziliśmy, wpływa na nasze życie. Astrologowie przypisują każdemu z nich różne cechy osobowości. Jedne są bardziej wrażliwe, inne twarde i nieprzystępne. Te znaki zodiaku mają trudny charakter. Bywają uparte, dominujące i czasem trudno się z nimi dogadać. Sprawdź, czy znajdziesz siebie na tej liście.

Zobacz wideo Płyn do paneli, który zrobisz samodzielnie w domu

Lew uwielbia być w centrum uwagi i nie przyznaje się do błędu

Lwy są dumne i pewne siebie, jak na osoby spod znaku króla dżungli przystało. Mają też skłonności do egoizmu i arogancji. Najlepiej, gdy świat kręci się wokół nich, uwielbiają bowiem być w centrum uwagi. Bywają próżne i pragną być podziwiane. Rzadko przyznają się do błędu, lubią za to wytykać je innym. Nie uznają kompromisów.

Panna nie znosi krytyki i wiele wymaga

Panny chcą być perfekcyjne za wszelką cenę i w każdym calu. Wiele wymagają od siebie i jeszcze więcej od innych. Potrafią otwarcie i bez ogródek krytykować poczynania innych, bywają też złośliwe i często się złoszczą. I bardzo łatwo obrażają się, gdy to inni je krytykują. Z tego powodu trudno się z nimi dogadać.

Najbardziej aroganckie znaki zodiakuAroganckie znaki zodiaku. Te osoby najczęściej nie widzą swoich wad

Bliźnięta nie potrafią dochować sekretu i są zmienne

Bliźnięta uchodzą za najbardziej dwulicowy znak zodiaku. To zasługa ich dwoistej natury. Potrafią być miłe i otwarte, by po chwili zmienić nastawienie o 180 stopni. Często zmieniają zdanie i poglądy. Nie potrafią podejmować decyzji, a jeśli to robią, to zazwyczaj pod wpływem emocji. Mają też problem z gadatliwością, więc powierzanie im sekretów nie jest najlepszym pomysłem. Zdarza się, że mówią rzeczy bez zastanowienia się i potrafią zranić.

Wodnik wszystko wie najlepiej

Wodniki uważają, że zawsze wszystko wiedzą i robią najlepiej. Nie lubią, gdy ktoś sugeruje, że mogą się mylić. Bywają egoistyczne, aroganckie i buntownicze, a przede wszystkim są wyjątkowo uparte. Cenią sobie niezależność i zdarza się, że dążą do osiągnięcia celu za wszelką cenę. W podejmowaniu decyzji nie kierują się emocjami, tylko chłodnym i racjonalnym osądem.

Egoistyczne znaki zodiakuNajbardziej egoistyczne znaki zodiaku. Te osoby myślą tylko o sobie!

Koziorożec bywa pesymistyczny i emanuje negatywną energią

To prawdopodobnie najbardziej pesymistyczny znak zodiaku. Koziorożce uwielbiają panikować i wyolbrzymiać, myśląc o najgorszych możliwych scenariuszach. Bardzo często narzekają, a wokół nich emanuje negatywna energia. Mają przy tym silną osobowość i nie znoszą sprzeciwu. Cenią sobie karierę i swoje wartości, a przy tym trudno im utrzymać długotrwałe relacje z innymi, również z bliskimi.

Więcej o: