Najbrudniejsze miejsce w samolocie? Stewardesa zdradziła, że to nie toaleta!

Znasz najbrudniejsze miejsce w samolocie? Jest bardziej zanieczyszczone niż toalety! Na jednym ze swoich filmików na TikToku postanowiła je zdradzić pewna stewardesa.

Niedawno użytkowniczka TikToka  - Brenda Orelus, posługująca się nickiem flightbae.b, podzieliła się ze swoimi obserwującymi dość nietypową informacją. Według jej doświadczeń najbrudniejszym miejscem w toalecie nie są fotele, tacki na jedzenie, czy nawet toaleta! Której przestrzeni lepiej unikać po wejściu na pokład?

Zobacz wideo Stewardesa Justyna Kłęk opowiada o tajnikach swojego zawodu

To najbrudniejsze miejsce w całym samolocie! "Już nigdy go nie dotknę"

Jak się okazuje, miejscami, których prawie nigdy nie sprząta się w samolocie, są kieszenie na oparciach foteli. Według relacji stewardesy, załoga samolotu musi jedynie pozbyć się śmieci pozostawionych w przegródkach. W odróżnieniu od toalet, w tym przypadku nie ma mowy o żadnym myciu czy dezynfekcji. Słuchając informacji przekazywanych przez tiktokerkę oraz czytając komentarze, można dowiedzieć się, że w kieszonkach można zwykle znaleźć takie "fanty", jak tipsy, majtki, ogryzki, czy pieluchy. Brenda stwierdza także, że tego typu schowki czyszczone są tylko, gdy ktoś na nie zwymiotuje, lub gdy coś z nich wypływa. 

Jak na tę informację zareagowali internauci? W komentarzach zawrzało

Sekcja komentarzy dość jasno określiła swoje obrzydzenie tą nietypową informacją:

To prawda! Sama widziałam, jak jeden z pasażerów wkłada tam zużytą pieluchę.
A ja tam zwykle wkładam książkę ??
Fuj. Zawsze daję tam telefon i butelkę z wodą. ????

Co ciekawe, jeden z widzów nie zgodził się z tiktokerką:

To nie prawda. Pracuję w ekipie sprzątającej samoloty i właśnie dlatego mamy dwa zespoły. Jeden z nich zajmuje się wynoszeniem śmieci, drugi dokładnie czyści cały pokład.

Flightbae.b postanowiła na to odpowiedzieć:

A jak to wygląda podczas szybkiego postoju? Jak często wyganiają was z samolotu, żeby jak najszybciej wystartować?

Wiele osób potwierdza słowa kobiety. Kilka komentarzy podkreśla, że kieszonki czyszczone są tylko w trakcie dłuższych postojów. To właśnie wtedy ekipy sprzątające dokładnie myją i odkażają wnętrze samolotu.

Więcej o: