Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły? Zestaw witamin i sposób na szybki efekt WOW

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły i zyskały na objętości? Sprawdź naturalne metody oraz patent na błyskawiczną metamorfozę na imprezę.

Długie włosy przestały towarzyszyć kobietom tylko do dnia ślubu, współczesne fryzury zarówno dla młodych dziewczyn jak i dojrzałych kobiet bazują właśnie na długich puklach. Zapuszczanie włosów jest dość długim procesem, nie wszyscy mogą liczyć też na naturalną gęstość. Jak zadbać o włosy, aby były długie i zyskały na objętości? Co zrobić, żeby włosy urosły w tydzień? Odpowiedzi na te pytania szukaj w dalszej części artykułu. 

Długie i piękne włosy? Zacznij od diety 

Dieta bogata w proteiny ma kluczowe znaczenie dla bujnej fryzury, co kłaść na talerzu, aby mieć piękne i długie włosy

  •  ryby,
  • jajka,
  • chude mięso, 
  • owoce z dużym naciskiem na jagody, 
  • warzywa w szczególności kapusta, marchew, fasola i pomidory,
  • orzechy, 
  • pestki słonecznika, 

Warto też pić dużą ilość wody, do 10 szklanek dziennie.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Co zrobić, żeby włosy nie wypadały? Zadbaj o zdrowie 

Co zrobić, żeby włosy nie wypadały? Odpowiedzi na to pytanie warto poszukać w gabinecie lekarskim. Wypadanie włosów może być związane ze stresem lub być oznaką choroby. Na wypadanie włosów często skarżą się też świeżo upieczone mamy. Przyczyną rzadszych włosów mogą być też przyjmowane leki. Zakola zarówno u kobiet jak i mężczyzn pojawiają się też z wiekiem. Co zrobić, żeby włosy nie wypadały? Nie bez znaczenia jest odpowiednia suplementacja, dodatkową stymulację wzrostu zapewnią preparaty na bazie drożdży bogate w witaminy grupy B, proteiny i aminokwasy. Na dobrą kondycję włosów polecany jest też olej musztardowy, w którego skład wchodzi gorczyca (źródło witamin: B1, H, F, PP, żelazo, fosfor, potas i wapń). Pomocna będzie też witamina B5, B12, E, C i A oraz biotyna.

***Racjonalna zdrowa dieta może w pełni zaspokoić wszelkie potrzeby człowieka. Gdy podejrzewasz ewentualne niedobory, najlepiej skonsultować się z lekarzem i potwierdzić je badaniami laboratoryjnymi. Jeśli już decydujesz się na suplementację, zaopatruj się w aptece i zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj dawek i zalecanego czasu suplementacji (2-3 tygodnie).

Co zrobić, żeby włosy urosły w tydzień - jak dokonać niemożliwego?

Co zrobić, żeby włosy urosły w tydzień? Tego typu magia możliwa jest tylko i wyłącznie przy pomocy sztucznych dopinek. Najlepszy i najbardziej naturalny efekt zapewnia metoda na taśmy, które fryzjer pofarbuje i przyklei do naturalnych pukli. W efekcie otrzymamy naturalną fryzurę, bez widocznej linii. Własne włosy powinny być nieregularne, ścięte w literę v. Efekt utrzymuje się do kilku miesięcy, a koszt takiej usługi zaczyna się od 500 zł plus koszt dopinek. Szybki efekt na imprezę zapewni doczepiany kucyk, który można kupić po prostu przez internet. Dostępne są wersje kręcone oraz gładkie, koszt takiego dodatku zależy od długości oraz jakości włosa. Najwięcej zapłacimy za naturalne włosy, cena kucyka o długości 60 cm to około 300 zł. W ofercie sklepów dostępne są niemal wszystkie odcienie, kucyk może być w kolorze reszty włosów lub z efektem ombre. Mocny efekt zapewni ciemna góra plus platynowa dopinka - pomysł na szybką metamorfozę

Zobacz też: Tylko 2 zł. Tyle kosztuje naturalny botoks na włosy! Potrzebne produkty masz w kuchni

Więcej o: