Najbardziej roztargnione znaki zodiaku. Często bywają chaotyczne i ciężko im się skupić

Zmiany, chaos, spontaniczne działania. To najlepiej opisuje te znaki zodiaku. Zazwyczaj nie mają sprecyzowanych planów i miewają problem, aby skupić się na jednej rzeczy, przez co bywają zapominalskie. Czy jesteś jednym z najbardziej roztargnionych znaków? Sprawdź.

Jedni są bardziej zorganizowani inni mniej. Te znaki zodiaku często nie zauważają jednak chaosu, który panuje wokół nich lub który też zdarza się, że sami tworzą. Nie mają problemu z funkcjonowaniem w nim, jednak przez to zdarza się, że są roztargnione i zapominalskie. 

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się

Niezorganizowane i roztargnione znaki zodiaku

Bliźnięta są uroczo roztrzepane. Chaos to ich drugie imię. Podejmują decyzje szybko i czasem bez zastanowienia. Później żałują, bo bywają roztargnione. Na szczęścia dwoistość ich natury pomaga im mieć także intuicje, a ta podpowiada w efekcie jednak niegłupie wybory. Bałagan w głowie i wokół powoduje, że zodiakalne Bliźnięta potrafią wpaść na kogoś, coś upuścić, ale robią to z grację. Ich urocza niezgrabność nie drażni innych, a sprawia, że mają spore grono przyjaciół.

Lew jak król dżungli powinien być władczy i opanowany, przy tym dawać dobry przykład. Jest jednak inaczej. Bywa roztargniony i chaotyczny. Nie umie podjąć decyzji, a przynajmniej takie wrażenie sprawia. Pod pozorem bałaganiarza kryje się dobra organizacja i planowanie na wysokim poziomie. Może taka poza jest wygodna, a być może to mimowolne i naturalne działanie.

Roztargnione znaki zodiaku są wśród nas

Strzelec to trzeci ze znaków, które wnosi chaos w życie swoje i innych. Spełni się w wolnym zawodzie, najlepiej artystycznym, bo nie znosi ograniczeń. Także nie dla Strzelca są utarte schematy i przewidywalne działania. Zaskakuje nietypowymi rozwiązaniami, jest pomysłowy i kreatywny. Zapominałby natomiast o spotkaniach, a zanim by na nie trafił z pewnością zapodziałyby się mu najważniejsze notatki czy pilna prezentacja. 

Więcej o: