W domu znaleźli zwłoki, obok nich leżała nieprzytomna kobieta. "Chodziły po niej robaki"

W jednym z domów w położonym niedaleko Bełchatowa Zelowie znaleziono zwłoki mężczyzny. Obok nich leżała nieprzytomna kobieta. Relacja służb mrozi krew w żyłach.

24 sierpnia w Zelowie służby dokonały makabrycznego odkrycia. W jednym z domów straż pożarna i policja odnalazły zwłoki 67-letniego mężczyzny. Obok nich leżała nieprzytomna 33-letnia kobieta. Na miejsce wezwano pogotowie.

Zobacz wideo Ostre słowa Danuty Wałęsy podczas obchodów 42. rocznicy podpisania Porozumienia Gdańskiego

W jednym z domów służby znalazły zwłoki mężczyzny. Obok nich leżała nieprzytomna kobieta

Jak relacjonuje portal Dzień Dobry Bełchatów, służby zostały wezwane na miejsce przez zaniepokojonych sąsiadów. Gdy przybyli strażacy i policjanci dostali się do wnętrza domu, w środku zauważyli zwłoki mężczyzny w zaawansowanym stadium rozkładu.

- Po otwarciu mieszkania okazało się, że w środku znajdują się zwłoki mężczyzny. Ze względu na rozkład ciała odstąpiono od resuscytacji. Natomiast obok zwłok leżała kobieta. - relacjonował rzecznik bełchatowskiej straży pożarnej, Michał Wieczorek. Mężczyzna dodał, że kobieta była nieprzytomna, nie ruszała się i chodziły po niej robaki. Najprawdopodobniej dostała się do środka domu, gdzie znalazła zwłoki 67-latka, a później straciła przytomność z powodu unoszącego się w powietrzu zapachu i braku tlenu.

Po wyprowadzeniu na świeże powietrze 33-latka odzyskała przytomność. Nie stwierdzono u niej żadnych obrażeń. Mimo to została zawieziona do szpitala. Miejscowa policja ustala przyczyny i okoliczności śmierci 67-letniego mężczyzny. - Policja podjęła interwencję w obecności strażaków. Czynności sprawdzające w powyższej sprawie są prowadzone przez Komisariat Policji w Zelowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie — poinformował Jacek Karczewski, Komendant Komisariatu Policji w Zelowie. Nie wiadomo, czy znaleziona obok zwłok 33-latka była spokrewniona z mężczyzną.

Więcej o: