22-latka została zgwałcona na rozmowie o pracę. Policja przed blokiem zastała kolejną kobietę

Zamieszczał w sieci ogłoszenia o poszukiwaniu hostessy i animatorki dla dzieci. 36-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany za zgwałcenie 22-latki. Gdy policja przybyła na miejsce, pod blokiem na rozmowę o pracę czekała kolejna kobieta.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

22-letnia kobieta przyszła na rozmowę o pracę na stanowisko hostessy i animatorki dla dzieci. Na miejscu została zgwałcona. Wezwana na miejsce policja zatrzymała 36-letniego mężczyznę. Ofiar może być więcej?

Zobacz wideo Motocyklista pędził 128 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci przerwali niebezpieczną jazdę Wybierz serwis

Zgwałcił kobietę podczas rozmowy o pracę. 36-latek został zatrzymany

36-latek na portalu internetowym zamieścił ogłoszenie o pracę. Szukał hostess i animatorek dla dzieci. Na rozmowę w jednym z mieszkań w dzielnicy Wieniawa w Lublinie przybyła zaproszona przez mężczyznę 22-letnia kobieta.

Pod wskazanym adresem czekał na nią 36-latek. Mężczyzna zaprowadził pokrzywdzoną do lokalu, gdzie mieli porozmawiać na temat pracy. Tam mieszkaniec Lublina zgwałcił 22-latkę.- relacjonował nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Kobieta od razu wezwała policję. Gdy patrol przybył na miejsce, pod blokiem czekała już inna kobieta, którą 36-latek również zaprosił na rozmowę rekrutacyjną. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a na wniosek prokuratora został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Mężczyzna został zatrzymany. Ofiar mogło być więcej?

Policjanci badają sprawę. Nie ma pewności, czy było to jednokrotne zdarzenie. Na ogłoszenie mogło odpowiedzieć bowiem więcej kobiet.

Śledczy obecnie zbierają dowody i sprawdzają, czy było to jednorazowe zdarzenie, czy może podejrzany na koncie ma więcej tego typu przestępstw.

- czytamy w komunikacie lubelskiej policji. W związku z tym policja w Lublinie szuka świadków lub innych pokrzywdzonych.

Więcej o: