Najbardziej wrażliwe i czułe znaki zodiaku. Te osoby szczerze przejmują się losem innych

Horoskopy potrafią powiedzieć nam dużo o osobowości drugiego człowieka. Osoby urodzone pod tymi znakami zodiaku przejawiają wrodzoną i czułość. Zawsze przejmują się losem innych i często oferują swoją bezinteresowną pomoc. Oto najbardziej wrażliwe znaki zodiaku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

O tych ludziach mówi się zwykle, że mają "serce na dłoni". Jednak, co to tak naprawdę oznacza? Czułość przejawia się przede wszystkim w relacjach z bliskimi. Wrażliwe osoby zawsze oferują swoją pomoc i można na nich polegać w każdej sytuacji. Oto trzy najbardziej czułe znaki zodiaku.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Ryby - dla bliskich zrobią prawie wszystko. Cechuje ich wewnętrzne ciepło do świata

Ryby to jeden z najwrażliwszych znaków zodiaku. Często się ekscytują, a ich emocje potrafią być mocno rozchwiane. W jednej chwili potrafią być zachwycone, tylko po to, żeby za moment wpaść w gniew. Ich huśtawki nastrojów są jednak chwilowe. W pobliżu bliskich im osób potrafią się zreflektować. Darzą otaczających ich ludzi dużą dawką sympatii i oddania. Można wręcz powiedzieć, że pójdą za nimi w ogień! Ryby cenią sobie przede wszystkim drobne gesty - uważają, że to właśnie one świadczą o uczuciu.

Bliźnięta - z pozoru nie przejawiają uczuć, jednak wrażliwość jest dla nich bardzo ważna

Bliźnięta często odbierane są za samolubów dążących po trupach do celu. Jednak, gdy tylko pozna się ich bliżej, okazuje się, że to właśnie te osoby bardzo cenią sobie czułość. W relacjach romantycznych potrzebują oparcia w drugiej osobie, częstych przytuleń i ciepła. Jednocześnie oferują swoim partnerom dokładnie to samo. Ci ludzie to typowe "miłe baranki".

Lew - czuli przewodnicy rodzinnego stada. Te osoby dużo zyskują po bliższym poznaniu

Lwy najbardziej cenią sobie rodzinę. Dobro swoich bliskich często przekładają nad swoje. Z zewnątrz mogą wydawać się władczy i surowi, jednak to tylko poza. W rzeczywistości są delikatne, czułe i kochające. Żeby te cechy wzięły górę, ludzie spod znaku muszą najpierw wykonać wszystkie obowiązki i zadania. Dopiero w chwilach odprężenia ujawnia się ich prawdziwa twarz. 

Więcej o: