Bliźniaczki wzięły ślub z bliźniakami. Właśnie urodziły im się dzieci. Będą wychowywać je we czwórkę

Brianna i Brittany, od kiedy tylko pamiętają, to wszystko robią razem. Ta zasada dotyczy także małżeństwa. Gdy jedna z nich wyszła za mąż, druga zrobiła to samo... z identycznym mężczyzną. W ten sposób stali się jedną z 300 takich rodzin na całym świecie. Ich dzieci to prawdziwy fenomen medyczny.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Josh, Jeremy, Brianna i Brittany to dwie dość nietypowe małżeństwa. Dwie pary bliźniąt żyją ze sobą pod jednym dachem i wspólnie opiekują się dwójką swoich dzieci. Chłopcy - Jax i Jett, dzięki podobieństwu genów, nie są jednak kuzynami. Tak naprawdę bliżej im do braci! 

Zobacz wideo Nietypowe włamanie w Kolnie. Złodziej wdarł się do lokalu gastronomicznego i zrobił sobie kebaba

Wyszły za mąż za bliźniaków. Ich dzieci są genetycznymi braćmi

Brittany i Brianna mają po 35 lat. W styczniu 2021 roku na świat przyszedł syn jednej z nich, a 3 miesiące później urodził się drugi chłopczyk. Bliźniaczki, wraz ze swoimi partnerami, postanowiły utworzyć konto na Instagramie, na którym będą się dzielić ze światem chwilami ze swojego życia. Jak się okazuje, Jett i Jax to tzw. bliźniacy czwartorzędowi. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że chłopcy mają wręcz identyczne DNA i bliżej im do braci, niż kuzynów.  Britanny wyjawiła także, że nie są jedyną tak nietypową rodziną. Na świecie, ma być podobno około 300 par bliźniąt. 

 

Obie pary zamieszkały pod jednym dachem. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci

Po urodzeniu chłopców małżeństwa zdecydowały się na wspólną przeprowadzkę do jednego domu. Miało to ułatwić im opiekę nad dziećmi. Jak się okazuje, rodzice często "wymieniają się" pociechami. - Czuję się, jakbym był rodzicem Jetta i myślę, że Josh myśli to samo o Jaxie - wyznał jeden z mężczyzn w rozmowie w programie Entertainment Tonight. Jak się okazuje, pary od początku planowały takie rozwiązanie. Zaraz po narodzinach pierwszego z chłopców, Josh podkreślił to na swoich profilach w social media.

Jedno jest pewne: nasze dzieci będą otoczone miłością czwórki rodziców!
 
Więcej o: