Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Często wdają się w konflikty i nie akceptują porażki

Znaki zodiaku mogą być zależne od pewnych cech charakteru, również tych negatywnych. Istnieją osoby, które mogą być bardziej skore do konfliktów niż inne, a przebywanie w ich towarzystwie nie zawsze jest przyjemnością. Okazuje się, że może mieć to związek z datą narodzin.

Osoby o najgorszych cechach charakteru zazwyczaj postrzegają świat negatywnie, a na pewne wydarzenia mogą reagować agresją. Ich dewizą często jest zrzucanie winy na innych i brak umiejętności panowania nad swoimi emocjami. Sprawdź, które znaki zodiaku może to cechować.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Bliźnięta. Osoby spod tego znaku może cechować kontrolowanie innych i dwulicowość

Bliźnięta zazwyczaj starają się kontrolować poczynania swoich przyjaciół, dlatego rzadko kiedy ktoś może czuć się przy nich sobą. Zdarza się, że maleńka iskra jest dla nich powodem do wszczęcia ogromnej awantury. Można odnieść wrażenie, że są dwulicowe — zmieniają zdanie i nie trzymają się swoich poglądów, dlatego trudno nawiązać z nimi przyjaźń i warto na nie uważać.

Znaki zodiaku z najgorszym charakterem. Pewny siebie Lew

Lwy zazwyczaj lubią być w centrum uwagi i dążą do tego, żeby je doceniać. Lubią być postrzegane jako pewne siebie, co może zakrawać na arogancję. Zdarza się, że udają przez to kogoś innego, co przez ludzi odbierane jest na różne sposoby. Osoby spod tego znaku mogą być uparte — na wszystko mają swoje zdanie i nie przyznają się do błędu, za to nie mają oporów, by wytykać je innym. Mimo to są bardzo rodzinne i starają się dbać o ludzi, z którymi nawiążą przyjaźń.

Impulsywny Baran. Zdarza się, że ma tendencję do rozpoczynania konfliktów

Jeśli ktoś sprawi Baranowi przykrość, ten może odebrać to jako atak i rozpocząć konflikt. Można odnieść wrażenie, że za wszelką cenę dąży do tego, by wszystko szło po jego myśli. Zdarza się, że swoje osiągnięcia podkoloryzowuje, by zostały odebrane jako wyjątkowe. Bywa impulsywny i niecierpliwy, przez co rzadko kiedy odpuszcza. Osoby spod tego znaku mogą kierować się bardziej emocjami, aniżeli rozumem. 

Więcej o: