Te znaki zodiaku świetnie całują. Ich pocałunki na długo pozostają w pamięci i rozpalają wyobraźnię

Okazuje się, że według astrologii niezapomniane pocałunki nie zawsze zależą od "umiejętności" partnera, ale mogą być zasługą jego daty urodzenia. Osoby spod niektórych znaków całują znacznie lepiej, niż inni. Na kogo wskazują gwiazdy? Dowiedz się, kto może okazać się mistrzem pocałunków.

Całowanie to jedna z najpiękniejszych i najprzyjemniejszych form okazywania sobie uczuć. Pocałunki mogą być delikatne, czułe, ale też namiętne. Odpowiednia "technika" sprawi, że nie unikniemy motylków w brzuchu. Które znaki zodiaków najlepiej całują?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Te znaki zodiaku świetnie całują. Beztroski Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca bywają beztroskie, a to sprawia, że doskonale całują. Obdarzanie pocałunkami ich nie przeraża, więc nie mają oporów w przejęciu inicjatywy, dbając przy tym jednocześnie o samopoczucie partnera. Zazwyczaj preferują delikatne całowanie w najmniej oczekiwanych miejscach i momentach. Nie wymagają szczególnej atmosfery i chętnie podejmują działanie bez wcześniejszego przygotowania, po prostu, gdy mają na to ochotę.

Jaki jest pocałunek Wodnika? Najlepiej, jeśli dzieje się w wyjątkowym momencie

Wodnik czasem bywa spięty, ale nie przeszkadza mu to w zmysłowym, czułym całowaniu. Zdarza się, że osoby spod tego znaku wolą poczekać na idealny moment, jednak warto — to sprawia, że pocałunek jest wyjątkowy. Liczy się dla nich stała relacja, dlatego gdy już ją nawiążą, całują czule, zmysłowo i zawsze dbają o to, by chwila była romantyczna. Zazwyczaj długo i dokładnie planują pierwszy pocałunek po to, by jak najlepiej się udał. Warto uważać, by nie zniechęcić Wodnika intensywnością buziaków. Preferuje delikatność, mimo że z natury nie jest czuły.

Dominujący Lew. Co kryje się za jego pocałunkiem?

Lwy uwielbiają być najlepsze we wszystkim i zazwyczaj walczą o dominację — nie inaczej jest też w całowaniu. Zazwyczaj preferują efektowne pocałunki na oczach tłumu, który będzie patrzył i podziwiał relację między dwojgiem ludzi. Mimo swojej walecznej natury skrywają wrażliwość, a w prawdziwy pocałunek potrafią włożyć całe serce.

Więcej o: