Najmilsze i najwredniejsze znaki zodiaku. Do którego grona należysz? Sprawdź, jak postrzegają cię inni

Zdarza się, że data narodzin świadczy o cechach naszego charakteru. Gwiazdy nie pozostawiają złudzeń - niektóre osoby są miłe, podczas gdy inne mogą uchodzić za wredne. Według astrologii konkretny znak zodiaku czasem ma znaczenie w tym, jak odbierają nas inni.

Postawa, jaką prezentujemy w kontaktach z innymi, może być zależna od naszego znaku zodiaku. Okazuje się, ze to właśnie data narodzin w niektórych sytuacjach decyduje o naszym zachowaniu. Co sprawia, że jesteśmy mili lub wredni? Sprawdź, jak nasze cechy tłumaczy astrologia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - bliźnieta

Najmilsze znaki zodiaku. Przebywanie w ich towarzystwie to czysta przyjemność!

  • Byki — osoby spod tego znaku starają się być miłe dla innych, bo same chcą być lubiane. Są empatyczne, co leży w ich naturze. Dobrze czują się i odnajdują w towarzystwie innych
  • Wagi — są bardzo pokojowe i unikają konfliktów. Jeśli uczestniczą w jakimś sporze, dążą do tego, by jak najszybciej go rozwiązać bez sprawiania przykrości innym.
  • Wodniki — są świetnymi przyjaciółmi, o czym można przekonać się przy bliższym poznaniu, bo z natury są dosyć skryte. Mimo to są miłe, dzięki czemu towarzystwo je lubi.
  • Ryby — są bezinteresowne i uprzejme, a przyjaciele stanowią dla nich największą wartość, dlatego przykładają dużą wagę do dbania o poprawne relacje z innymi. 

Najwredniejsze znaki zodiaku. Przy nich warto zachować ostrożność

  • Barany — często lubią mieć rację, co może mieć odzwierciedlenie w nieudanych relacjach. Bywają uparte i zawzięcie bronią swoich racji, co można odebrać jako bycie wrednym.
  • Skorpiony — bywają pamiętliwe i bardzo pewne siebie, czym nie zaskarbiają sobie sympatii towarzystwa. Raczej nie wyciągają pierwsze ręki na zgodę i czekają, aż zrobią to inni. 
  • Panny — zazwyczaj mówią to, co myślą, nawet jeśli ma to kogoś urazić. Ich cięte riposty mogą sprawiać przykrość.
  • Koziorożce — zdarza się, że są szczere do bólu i dzielą się nawet najgorszą prawdą, przez co mogą zyskać miano wrednych. 
Więcej o: