Te znaki zodiaku są najbardziej kłótliwe. Często wszczynają awantury bez żadnego powodu

Data narodzin może być ściśle związana z tym, że niektóre osoby są bardziej kłótliwe, niż inne. Warto sprawdzić, czy obracamy się w otoczeniu takich ludzi, żeby na wszelki wypadek zachować ostrożność i nie wdać się w niepotrzebny konflikt. Osiągnięcie z nimi porozumienia bywa bowiem trudne.

Znaki zodiaku cechują różne charaktery i podejście do życia. Te najbardziej kłótliwe zazwyczaj są porywcze i skore do konfliktów. Trzy z nich często wyróżniają się szczególną wybuchowością. Sprawdź, na kogo lepiej uważać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - koziorożec

Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Lew to "mistrz dramy"

Lwy bywają mistrzami dramatyzowania, a kłótnie ich bawią, bo mogą być ciekawym sposobem na nawiązanie znajomości i wymianę poglądów. Zazwyczaj to osoby spod tego znaku decydują, kiedy jest najlepszy czas na zakończenie sporu. Nie lubią przyznawać się do błędu. Mają dominujący charakter i czasem można bardzo łatwo je zirytować. Zdarza się, że nie zauważają tego, jak ich zachowanie męczy innych. Można odnieść wrażenie, że lubią skupiać się na sobie i reagują kłótnią na wszelkie przytyki, których dopuszczają się inni. Bywa, że mają problem z panowaniem nad emocjami.

Zdarza się, że Waga krytykuje innych i łatwo poddaje się emocjom

Bywają uważane za "oazy spokoju", ale Wagi można bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi. Czasem są porywcze i wybuchowe. Zdarza się, że lubią poddawać wszystko i wszystkich krytyce i nie widzą w tym nic złego, bo traktują innych z góry. Wbijanie małych, ostrych szpilek sprawia, że mogą odczuwać dużą satysfakcję. Czasem łatwo poddają się emocjom i wszczynają kłótnie oraz awantury, bo nie umieją powstrzymać się od szerzenia złośliwych, nieprzyjemnych uwag.

Byk rzadko odpuszcza innym ze względu na silny charakter 

Byki zazwyczaj mają silny charakter. Często odczuwają satysfakcję, gdy dyskutują na różne tematy i nie lubią odpuszczać, jeśli nie przodują w rozmowie. Wszystko razem sprawia, że potrafią kłócić się praktycznie o wszystko. Wycofywanie się z zaognionych kłótni może być dla nich trudne. Zdarza się, że koniecznie muszą postawić na swoim, żeby lepiej się poczuć. Jeśli ich argumenty nie zostaną zaakceptowane, mogą stracić nad sobą panowanie.

Więcej o: