Przez 10 sezonów grała Klaudię Kozioł w serialu "Ranczo". Jak dziś wygląda 40-letnia aktorka?

Marta Chodorowska, która w 10 sezonach serialu "Ranczo" odgrywała rolę Klaudii Kozioł, to jedna z najciekawszych postaci tej produkcji. Aktorka ma teraz 40 lat, w co trudno uwierzyć, patrząc na udostępniane przez nią zdjęcia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Ranczo" to bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych produkcji w naszym kraju. Ogrom fanów docenił przede wszystkim ciekawe postacie i odgrywających ich aktorów oraz aktorek. Serialowa Klaudia Kozioł utkwiła w pamięci widzów przede wszystkim dzięki swojemu barwnemu charakterowi. Przez 10 sezonów bohaterka często zmieniała swoją aparycję. Jak dziś wygląda odgrywająca tę rolę Marta Chodorowska?

Zobacz wideo Znane gwiazdy z ukraińskimi korzeniami

Burzliwa córka wójta. Jak zmieniała się serialowa Klaudia Kozioł 

Klaudia Kozioł od samego początku wyróżniała się na tle innych postaci. Po raz pierwszy pojawia się już w pierwszym sezonie serialu. Córka wójta ma zaledwie 17 lat, jest uczennicą liceum i przyjeżdża do Wilkowyi tylko na weekendy. Dziewczyna nie ma żadnych znajomych w małej wiosce, przez co często dołącza do różnych subkultur. Razem ze zmianami w jej otoczeniu, zmienia się także jej wygląd.

Na początku Klaudia przystępuje do punków, nosi skórzane ubrania i wielobarwny irokez. Na przestrzeni 10 sezonów córka wójta stawała się na moment gotką, głęboko wierzącą, bizneswoman, agentką artysty, fanką survivalu i członkinią mnóstwa innych grup. Wiele zmian w jej aparycji i zachowaniu wiąże się także z poznawanymi przez dziewczynę chłopakami. Bez dwóch zdań, żaden z widzów nie mógł narzekać na nudę, gdy na ekranie pojawiała się Klaudia.

Jak dziś wygląda Marta Chodorowska? Aktorka bardzo różni się od granej przez siebie postaci

Marta Chodorowska skończyła w zeszłym roku 40 lat.  Aktorka mocno różni się od odgrywanej przez tyle sezonów postaci. Na jej Instagramie można znaleźć wiele zdjęć z wakacji, czy też razem z aktorami w innych produkcjach. Nie sposób znaleźć tam wybuchowej i ciągle zmiennej Klaudii. 

 
Więcej o: