Tajemnicza linia Anioła Stróża. Na dłoni znajdą ją tylko wyjątkowi szczęściarze

Linie na naszych dłoniach mogą zdradzić informacje o nas, naszej przeszłości, a nawet przeszłości. Wierzą w to m.in. chiromanci, którzy wróżą z dłoni. Zapewne słyszeliście o linii życia czy serca, ale czy wiedzieliście, że na dłoni niektórych osób znaleźć można inną, niezwykle rzadką linię?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak skutecznie sobie odpuścić?

Chiromanci wierzą, że niektóre linie papilarne, a właściwie ich kształt czy długość, zdradzają informacje o naszej przeszłości i przyszłości, charakterze czy naszych doświadczeniach. Chiromancja praktykowana jest od wieków i wciąż cieszy się popularnością, choć dziś, podobnie jak horoskopy, traktowana jest bardziej z przymrużeniem oka. Na dłoniach niektórych osób znaleźć można tajemniczą linię. Wróżący z dłoni wierzą, że to prawdziwi wybrańcy.

Linie na dłoniach. Mogą zdradzić nasze tajemnice

Większość osób na swoich dłoniach może znaleźć co najmniej trzy charakterystyczne linie. Linia serca zaczyna się na skraju dłoni, pod małym palcem, a kończy w okolicach palca wskazującego i środkowego, czasem pomiędzy nimi. Zdradza ona tajemnice naszego życia uczuciowego. Linia życia zaczyna się w okolicach kciuka i prowadzi do nadgarstka. Ona z kolei mówi o długości i jakości naszego życia. Linia głowy początek ma obok linii życia i przecina dłoń w poprzek. Opowiada o inteligencji, zdolnościach czy pragnieniu wiedzy. To jednak nie wszystkie linie, które chiromanci odnajdują na naszych dłoniach.

Linia Anioła Stróża. Niezwykle rzadka

Linia Anioła Stróża jest prawdziwą rzadkością. Jest wyjątkowa i znaleźć ją mogą prawdziwi wybrańcy. Świadczy ona o szczęściu i ochronie. I to właśnie wierze w tę ochronę zawdzięcza swoją nazwę. Osoby, które znajdą na swoich dłoniach linię Anioła Stróża, wydają się bronieni przez jakąś "siłę wyższą". Maja też silny charakter, wytrwale dążą do celu, a osiągnięcie sukcesów przychodzi im z łatwością. Pokonują trudności i przeszkody. Można więc powiedzieć, że takie osoby to prawdziwi szczęściarze.

Gdzie można znaleźć linię Anioła Stróża? Położona jest równolegle do linii życia, bliżej kciuka. Zazwyczaj jest mniej wyraźna i o wiele krótsza. Na lewej dłoni pojawia się tuż po narodzinach, na prawej - może pojawić się po śmierci bliskiego członka rodziny i to on chroni nas przed nieszczęściem i przeciwnościami losu.

Więcej o: