To najseksowniejsze znaki zodiaku. Są urodzonymi flirciarzami i przyciągają innych jak magnes

Niektóre znaki zodiaku są bardziej otwarte i charyzmatyczne, inne - spokojniejsze i mniej bezpośrednie. Znak zodiaku wpływa więc nie tylko na nasz charakter i osobowość, lecz także na to, w jaki sposób postrzegają nas inni. Te znaki uważane są za najseksowniejsze.

To, pod jakim znakiem zodiaku się urodziliśmy, może wpływać na nasz charakter i osobowość. Astrologowie wierzą, że z każdym z nich wiąże się pewien określony zestaw cech. Niektóre charakteryzują się otwartością i inteligencją, charyzmą i bezpośredniością. Z tego powodu postrzegane są jako atrakcyjne i seksowne. Zdziwieni?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Strzelec jest bezpośredni. To też urodzony flirciarz

Jest bezpośredni, radosny i otwarty. A przede wszystkim wyjątkowo inteligentny. Chętnie poznaje nowych ludzi. Nie lubi rutyny, uwielbia za to wyzwania. I opowieści o swoich przygodach. Ma wielu znajomych, ludzie lgną do niego - nic dziwnego. To urodzony flirciarz, który potrafi oczarować niemal każdego. W związku jest lojalny.

Baran jest pewny siebie i inteligentny

Ma wręcz nieskończone pokłady energii. Uwielbia przygody i do większości rzeczy podchodzi z entuzjazmem. Jest wyjątkowo pewny siebie, kocha wyzwania. Jest też uparty, porywczy i niezależny. W połączeniu ze szczerością i inteligencją daje to wyjątkowo atrakcyjną mieszankę.

Lew ma niezły temperament i charyzmę

Jest pewny siebie i uwielbia być w centrum uwagi. Niczym król dżungli, ma też ogromny temperament. Przyciąga i uwodzi. Jest optymistyczny, wie, jak się dobrze bawić. Ma też ogromną charyzmę. A jeśli jest kimś zainteresowany, stawa tę osobę na pierwszym miejscu. Wie, czego chce i jak to osiągnąć.

Rak to urodzony romantyk

Ma ogromne poczucie humoru. Jest też romantykiem - czasem aż do przesady. Romantyczna kolacja czy prezenty to nie wszystko. Rak jest pamiętliwy, ale nie w złym znaczeniu. Na pewno nie zapomni daty pierwszej rocznicy. Jego oddanie i temperament sprawiają, że nie narzeka na brak powodzenia. Mimo to pozostaje wierny swojej drugiej połówce.

Skorpion przyciąga niczym magnes

Ma legendarną wprost moc przyciągania. Jest niczym magnes. Jego ogromna charyzma sprawia, że nie narzeka na brak towarzystwa. Mimo to jest godny zaufania, choć skrywa go aura tajemniczości. Jest w stanie oczarować każdego.

Więcej o: