Wsyp to na 30 minut do toalety. Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Uciążliwy problem zniknie na długo

Brzydki zapach wydobywający się z toalety to problem, który dotyka wielu osób. Ciężko ię go pozbyć istnieje jednak jeden sprawdzony trik, dzięki któremu usuniesz go na długo. Wsyp ten produkt do muszli klozetowej i poczekaj 30 minut. Efekt na pewno cię zaskoczy!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Muszla klozetowa to jedno z miejsc, którego niezwykle trudno jest utrzymać w czystości. Nawet markowe detergenty często mają problem z dokładnym doczyszczeniem toalety.  Zamiast przepłacać, sięgnij po sprawdzone domowe sposoby. Wystarczy, że użyjesz jednego produktu. 

Zobacz wideo Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z toalety? To proste, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach

Wsyp ten produkt do toalety i poczekaj 30 minut. Pozbądź się nieprzyjemnego zapachu w mgnieniu oka

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z toalety? Wystarczy, że użyjesz ... sody oczyszczonej, Ten tani produkt nie tylko pozbędzie się brzydkiego aromatu, ale także dokładnie wyczyści muszlę. Wsyp kilka łyżek proszku do jej wnętrza, a następnie odczekaj 30 minut. Na dnie muszli powstanie gęsta piana. Za jej pomocą dokładnie przemyj porcelanę. Na sam koniec spłucz wodę. Brzydki zapach powinien zniknąć. 

Połącz sodę z octem. Domowy środek na trudne zabrudzenia

Aby wzmocnić działanie sody, można połączyć ją z octem. Proszek wymieszany z kwasem pozbędzie się smrodu, zabrudzeń, a także usunie odbarwienia i plamy pojawiające się na muszli. Połącz kilka łyżek sody ze szklanką octu. Powstały środek nałóż na przebarwienie i odczekaj kilkanaście minut. Możesz także dodać do tej mieszanki sok z cytryny — owoc to naturalny wybielacz.

Sodę z octem można użyć także do przetkania odpływu muszli klozetowej. Wlej do toalety szklankę kwasu, a następnie dosyp kilka łyżek proszku. Całość zamieszaj szczotką i poczekaj krótką chwilę. Po tym czasie spuść wodę. Używaj tego rozwiązania raz na kilka tygodni, aby zadbać o drożność rur. 

Więcej o: