Zawód, a znak zodiaku. Czy kariera jest nam pisana w gwiazdach?

Niektórzy wierzą, że znak zodiaku może mieć wpływ na to, w jakiej pracy sprawdzimy się najlepiej. Może być to też świetna podpowiedź dla tych, którzy nie wiedzą, jaką ścieżkę kariery obrać lub myślą o zmianie pracy na nową.

Okazuje się, że wybór ścieżki zawodowej nie zawsze jest powiązany tylko z zainteresowaniami, ale też z przypisanym znakiem zodiaku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Baran. Urodzony przywódca

Osoby spod znaku Barana źle czują się w roli podwładnych, dlatego najlepszym wyborem jest dla nich to, co wiąże się z zarządzaniem i rywalizacją. Świetnie sprawdzą się w roli prezesa, trenera sportowego lub menedżera.

Byk. Dusza artysty

Byki mają artystyczną duszę, dlatego to dobrzy muzycy, malarze, architekci krajobrazu i kwiaciarze.

Bliźnięta. Nie lubią rutyny

Bliźnięta lubią żyć dynamicznie i stawiają na kontakt z innymi. Z tego względu docenią pracę dziennikarską, w mediach i reklamie.

Rak. Świetnie udziela rad

Jeśli potrzebna jest pomoc, warto poprosić o nią Raka. Te dobroduszne osoby sprawdzą się jako opiekunowie do dzieci w przedszkolu, pracownicy socjalni lub działu kadr.

Lew. Ma wysokie wymagania

Lwy lubią inspirować innych i są perfekcjonistami. Osoby spod tego znaku najlepiej nadają się na polityków, reżyserów i lekarzy.

Panna. Empatyczna i wyrozumiała

Panny potrafią słuchać, analizować i wyciągać wnioski, dlatego dobrze sprawdzą się w roli analityków finansowych, nauczycieli matematyki lub fizyki. Wrodzona empatia sprawia, że to dobrzy lekarze i weterynarze.

Waga. Przyjazna i sprawiedliwa

Wagi dobrze dogadują się z innymi i są sprawiedliwe, dlatego nadają się do pracy jako prawnik, sędzia lub dyplomata. 

Skorpion. Tajemnicę zabierze do grobu

Skorpiony lubią być doceniane i dochowują tajemnic. Z tego względu pasuje do nich rola detektywa, policjanta, czy adwokata.

Strzelec. Motywuje i inspiruje

Strzelce lubią pracę z innymi. To coś, w czym najlepiej się odnajdują. Ich zapał i energia są zaraźliwe, dlatego to dobrzy nauczyciele, strażacy i ratownicy medyczni.

Koziorożec. Nie boi się presji

Koziorożce nie ulegają stresom, dlatego często stawiają na pracę na wysokich stanowiskach w korporacji. To również dobrzy inżynierowie i architekci.

Wodnik. Wolna dusza

Wodniki zazwyczaj cechuje wychodzenie poza schematy. Świetnie sprawdzą się w roli piosenkarza, fotografa i tancerza.

Ryby. Mają wrażliwą naturę

Ryby mają dobrze rozwiniętą intuicję i są wrażliwe, dlatego nadają się do pracy wróżki, psychologa i pielęgniarza.

Więcej o: