Liczba dopasowana do znaku zodiaku. Jaka jest przypisana do ciebie? Może wiele powiedzieć o charakterze

Każdy z nas ma swoją ulubioną liczbę. Często, nieświadomie wybieramy numer, który dopasowany jest do naszego znaku zodiaku. Cyfry mogą dużo powiedzieć o charakterze człowieka. Czy numerologia może pomóc w poznaniu drugiej osoby?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Numerologia może pozwolić ci lepiej poznać samego siebie. Ulubione liczby mogą wskazywać na niektóre cechy charakteru. Znaki zodiaku także mają przypisane numery. Co oznacza dobrana do ciebie cyfra?

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

1 - pasuje idealnie do zodiakalnego lwa

Liczba jeden zwykle oznacza naturalnego lidera. Takie osoby zwykle szukają sposobów do rozwijania się, a ich wrodzona determinacja pomaga w dojściu do obranego celu. Ludzie spod tego znaku są ambitni i chcą od życia tego, co najlepsze. 

2 - to numer raka i ryb

"Dwójka" reprezentuje dwa skrajnie różne znaki zodiaku: raka i ryby. Osoby, do których przypisany jest ten numer, mogą być zarówno cierpliwe i wyrozumiałe, jak i dyplomatyczne i wytrwałe w swoich przekonaniach. Większość osób urodzonych pod tymi gwiazdozbiorami stara się jednak za wszelką cenę unikać konfliktów.

3 - ta cyfra dobrana jest do strzelca i panny

Liczba 3 oznacza w wielu wierzeniach harmonię, mądrość i zrozumienie. Energiczni strzelcy i pedantyczne panny prezentują właśnie te cechy. Osoby spod tych znaków zodiaku są niezwykle towarzyskie i potrafią szybko nawiązywać nowe znajomości. 

4 - zodiakalne byki często wybierają ten numer

Osoby spod znaku byka to niezwykle praktyczni ludzie. Odpowiedzialność za swoje obowiązki to dla nich najwyższa wartość. Wierzą w swój sukces oraz mają dużą dozę zaufania do swoich osądów. Ci ludzie to prawdziwa opoka i symbol stabilności.

5 - to numer dla bliźniąt i wagi 

"Piątka" to numer dla odważnych ludzi szukających wielu przygód. Najbardziej w życiu cenią swoją wolność. Cyfra symbolizuje nieokiełznaną energię. To samo można powiedzieć o osobach spod tych znaków zodiaku.

6 - ta cyfra przypisana jest do zodiakalnego barana

Liczba 6 kojarzona jest z altruizmem i współczuciem. To właśnie te cechy są charakterystyczne dla ludzi spod znaku barana. Choć czasem mogą wydawać się zbytnio zapatrzone w siebie, te osoby zrobią wszystko, aby pomóc swoim bliskim. 

7 - to liczba dla ryb i panien

Oprócz 2 i 3, panny oraz ryby często wybierają numer 7. Według numerologi jest to jedna z najbardziej "magicznych" cyfr. Uważana jest za liczbę mistyczną. Osoby, dla których siódemka ma duże znaczenie, zwykle cechują się inteligencją. Bywa jednak, że czasem stają się niecierpliwe i drażliwe. 

8 - nadaje się dla koziorożca i wodnika

Ludzie spod tych znaków są przede wszystkim godne zaufania. Ósemka symbolizuje czerpanie z życia pełnymi garściami i korzystanie ze szczęścia, jakie dają dobra materialne. Często są marzycielami, jednak kiedy już określą swój cel, nic ich nie powstrzyma.

9 - to ulubiona liczba skorpiona

"Dziewiątka" to liczba magii i mądrości. Osoby spod znaku skorpiona często powinny wybierać właśnie ten numer. Są skupione na sobie i swoich ambicjach. Aby je osiągnąć, często wykorzystują innych.

Więcej o: