Naga Gwyneth Paltrow świętuje 50. urodziny. Opublikowała zmysłowe zdjęcie. "Absolutnie boska!"

Gwyneth Paltrow obchodzi 50. urodziny. Aktorka z tej okazji opublikowała sensualne zdjęcie, na którym pozuje całkiem nago. Fani byli zachwyceni! Celebrytka wygląda, jak gdyby czas się dla niej zatrzymał. Pod fotografią pojawiły się same komplementy.

Gwyneth Paltrow to gwiazda znana z m.in. takich filmów jak "Siedem" Davida Finchera, "Przypadkowa dziewczyna" Petera Howitta, czy "Zakochany Szekspir". Ten trzeci był dla niej szczególny, ponieważ aktorkę nagrodzono Oscarem, Złotym Globem i nagrodą Brytyjskiej Akademii Filmowej. Aż ciężko uwierzyć, że właśnie obchodzi 50. lat! Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje nago. Fani aż nie mogą uwierzyć! Aktorka ich zdaniem jest "jak dobre wino".

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Popkultura odc. 60

Gwyneth Paltrow ma już 50 lat. Wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej

Gwyneth Paltrow opublikowała na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Podpisała je cyfrą 50, zaznaczając, że właśnie skończyła 50 lat. Fotografia robi wrażenie, bowiem figury może pozazdrościć jej nie jedna kobieta! Aktorka pozuje nago, a skórę ma pokrytą złotą farbą. Stoi bokiem i opiera się o biały sześcian. Włosy ma zaczesane gładko, do tyłu, co daje bardzo naturalny efekt. Bardzo stonowana kolorystyka sprawia, że zdjęcie ma klimat sensualny i z klasą.

 

Fani są zachwyceni figurą 50. letniej aktorki. Skomplementowali ją w komentarzach

Na profilu celebrytki pojawiło się mnóstwo wpisów. Zdjęcie zostało polubione ponad 700 tys. razy! Czytamy m.in. takie zdania:

Wyglądasz obłędnie! Chciałabym mieć taką figurę. 
Absolutnie boska!
Jesteś ikoną, jesteś feministyczną boginią
Jedyna taka. Matka i bożyszcze
Jesteś wspaniałym, pięknym człowiekiem

Pojawiło się również wiele życzeń urodzinowych. Czytamy:

Wszystkiego najlepszego piękna! Jesteś królową piękna duszo!
Błyszczysz, jak gwiazda! Wszystkiego, co najlepsze dla ciebie
Sexy mamo, życzę ci wszystkiego najlepszego

Gwyneth Paltrow to nie tylko aktorka. Czym ostatnio zajmuje się gwiazda?

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Realizuje się również jako scenarzystka, aktywistka i bizneswomen. Co ciekawe, niedawno wywołała wokół siebie spore zamieszanie. Wszystko przez nietypowy pomysł na biznes. Aktorka wypuściła na rynek z okazji walentynek świeczki zapachowe, które miały woń... jej waginy. Ekscytował się tym kontrowersyjnym zakupem nawet Elton John.

 
Więcej o: