Te znaki zodiaku to urodzeni pechowcy. Przyciągają nieszczęścia, a życie ich nie rozpieszcza

Jeśli masz wrażenie, że na każdym kroku spotyka cię pech, możliwe, że jest to związane z datą twoich narodzin. Sprawdź, które znaki zodiaku zazwyczaj mają pod górkę bardziej, niż inni, a życie ich nie rozpieszcza. Być może należysz do grona pechowców.

Jeśli masz wrażenie, że wszystko dzieje się przeciwko tobie i na każdym kroku towarzyszy ci niekończący się pech, to sprawdź, czy jest to związane ze znakiem zodiaku. Gwiazdy wskazują na trzy, które zazwyczaj napotykają na drodze duże trudności.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Waga. Pesymizm i negatywne podejście nie pomagają pozbyć się pecha

Zdarza się, że Wagi mają negatywne podejście do życia, co samo w sobie przyciąga pecha. Pesymizm, brak wiary w swoją intuicję i niechęć sprawiają, że osoby spod tego znaku często powierzają podejmowanie decyzji innym i właśnie to sprawia, że spotykają ich nieszczęścia. Wpływ otoczenia, uległość i przejmowanie się wszystkim również nie pomagają uniknąć trudności. Zdarza się, że wrodzony pech przekłada się też na życie miłosne, przez co Wagom trudno znaleźć odpowiedniego partnera.

Te znaki zodiaku czeka bogactwo jeszcze w tym roku! Czy jesteś w gronie szczęśliwców? Te znaki zodiaku wzbogacą się w 2023 roku. Jesteś wśród nich?

Wodnik. Mimo pecha może liczyć na pomoc przyjaciół

Wodniki często podejmują spontaniczne decyzje, które kończą się niepowodzeniem. To sprawia, że mogą odnieść wrażenie, że wciąż spotyka je pech. Na szczęście osoby spod tego znaku mają przy sobie ludzi, którzy zawsze wyciągną w ich kierunku pomocną dłoń i pomogą uporać się z porażką. Choć często spotykają się z nieszczęściem, postrzegają je jako zastrzyk energii do działania i rozwiązywania wszelkich problemów. Bywa, że z czasem uodporniają się na wpływ przeciwności losu, dzięki czemu mają w sobie ogromną siłę.

10 najlepszych memów o grzybiarzach 10 najlepszych memów o grzybiarzach. Masz już ulubione miejsce?

Ryby. Często obawiają się, że spotka je nieszczęście

Ryby zazwyczaj mają ogromnego pecha. Jeśli kot przebiegnie komuś drogę, to zapewne właśnie im. Potrafią też przewrócić się na pustej drodze czy zagapić się i zderzyć twarzą ze znakiem drogowym lub przechodniem. Osoby spod tego znaku zazwyczaj długo podejmują decyzje, bo obawiają się, że błędna przyniesie im jeszcze więcej nieszczęścia. Starają się uniknąć pecha za wszelką cenę, jednak rzadko im się to udaje.

Więcej o: