Te znaki zodiaku w 2023 roku mają szansę na miłość. Kogo w nadchodzącym roku czeka wielkie uczucie?

Miłość to jedna z tych rzeczy, której pragnie zdecydowana większość z nas. Niektórzy uważają, że zbliżające się uczucie można przepowiedzieć w horoskopie. Jak wyglądają wróżby na nadchodzący rok? Osoby spod tych znaków zodiaku mają w 2023 szansę na nową romantyczną relację.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiele osób uważa, że miłość to kwestia przeznaczenia, oraz że prawdziwe uczucie zapisane jest w gwiazdach. Horoskop na 2023 rok może pomóc osobom szukającym relacji romantycznych. Które znaki zodiaku mają największe szanse na zakochanie się w zbliżającym się roku?

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - koziorożec

Strzelec - jego optymistyczna natura przyciąga wiele osób

Strzelec jest jednym ze znaków zodiaku, który z wytęsknieniem powinien wyczekiwać zbliżającego się roku. Osoby urodzone pod tym gwiazdozbiorem wyróżniają się na tle innych swoim naturalnym optymistycznym podejściem do życia. To przekonanie o tym, że "wszystko jest i będzie dobrze", przyciąga do nich wielu ludzi. Strzelec nie powinien jednak angażować się w przelotne romasne - w 2023 roku lepiej zainwestować czas w poważniejszy związek. 

Ryby - to jeden z najczulszych i najbardziej wrażliwych znaków

Osoby spod tego znaku bez dwóch zdań liczą sobie uczucia i bliskość. Są niezwykle oddani - z tego powodu krótkie uniesienia miłosne są dla nich czymś zupełnie obcym. W 2023 roku ryby znajdą prawdziwą miłość. Najpóźniej na jesień będą przy sobie miały kogoś bliskiego, z kim będą mogły spędzać długie i chłodne wieczory. 

Lew - szalone życie miłosne to dla niego norma

Życie miłosne lwa w 2023 będzie prawdziwym rollercoasterem. Wiosna oraz lato będą stały pod znakiem przelotnych romansów, którym towarzyszyć będą jednak naprawdę silne uczucia. Pomimo ich obecności, większość osób urodzonych pod tym znakiem nie będzie chciała zaangażować się, w którykolwiek z burzliwych związków. Po gorącym lecie nastąpi lekka stagnacja, która minie dopiero pod koniec jesieni. Razem ze zbliżającą się zimą, niezależny lew odnajdzie osobę, która przyciągnie ich swoją ciepłą energią. To właśnie w tym okresie osoby spod tego znaku znajdą swoją prawdziwą miłość.

Więcej o: