To najbardziej namiętne znaki zodiaku. Są nie tylko świetnymi kochankami, ale jednocześnie romantykami

Według horoskopów niektóre znaki zodiaku wyróżniają się swoją namiętnością tle innych. Te osoby nie tylko magnetyzują swoją aurą, ale także są świetnymi kochankami oraz potrafią być niezwykle romantyczne. Na kogo konkretnie wskazują gwiazdy? Przekonaj się, czy należysz do tej grupy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Namiętność to podstawa wielu relacji romantycznych. Zauważyć ją można zwłaszcza na początku związku. Niektóre osoby są naturalnie romantyczne i pełne pasji. Czy te cechy są zapisane w gwiazdach? Oto najbardziej namiętne znaki zodiaku

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Baran - to prawdziwa bomba namiętności

Większość zodiakalnych baranów to prawdziwe wulkany pasji. Są pełni temperamentu i seksapilu. Spotkania z tymi osobami zwykle obfitują w różnego rodzaju emocje. Zwykle nie są wstydliwi - nie ma tematu, o którym nie rozmawialiby wprost. Ponadto ludzie urodzeni pod tym gwiazdozbiorem są niezwykle kreatywni. Potrafią rozgrzać atmosferę do czerwoności. 

Skorpion - mistrz podtrzymywania napięcia w związku

Skorpiony zwykle nie są zbyt przychylnie opisywane w horoskopach. Większość astrologów stwierdzi, że te osoby skupiają się wyłącznie na sobie. Dla osiągnięcia swoich celów potrafią wykorzystywać innych. Ten ma się jednak nijak do kwestii miłosnych. Osoby spod tego znaku są niezwykle pociągające, ale także sami potrafią szybko się zauroczyć. To prawdziwi mistrzowie utrzymywanie namiętnego napięcia.

Strzelec - ich pocałunki to prawdziwy eliksir miłości

Strzelce są z natury beztroskie i frywolne. Z tego powodu to właśnie te osoby doskonale całują. Często sami przejmują inicjatywę, a ich pocałunki potrafią miło zaskoczyć. Co więcej, osoby spod tego znaku dbają o samopoczucie swoich partnerów i nigdy nie są samolubne. Nie potrzebują też specjalnej atmosfery - sami są w stanie ją wykreować.

Więcej o: