Te znaki zodiaku tworzą najbardziej udane związki. Są dla siebie stworzone

Czy na podstawie znaku zodiaku można określić, czy pasujemy do siebie lub uda nam się stworzyć trwałą relację? Astrologowie wierzą, że tak. Oto znaki zodiaku, które ich zdaniem tworzą najbardziej udane związki.

Według astrologów, w gwiazdach zapisana jest nie tylko nasza przyszłość, lecz także nasza osobowość i charakter. Określone cechy przypisywane znakom zodiaku sprawiają, że nie każde pary mogą stworzyć udaną relację. Niektóre połączenia okazują się nieudane, inne z kolei mają duże szanse na długotrwały związek. Te rosną, gdy w pary łączą się osoby znajdujące się w jednym żywiole. Sprawdź, które znaki zodiaku mogą do ciebie pasować.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Cesarzowa, królowa, księżna i żelazny tron [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Cztery żywioły natury. To one decydują o charakterze i naszych relacjach

Astrologowie wyróżniają cztery żywioły natury, odpowiadające za cechy osobowości, charakter, a także stopień dopasowania w związku. Mowa o ogniu, ziemi, powietrzu i wodzie. Do każdego z nich przypisane są trzy znaki zodiaku.

  • Ogień: Baran, Lew i Strzelec.
  • Ziemia: Byk, Panna i Koziorożec.
  • Powietrze: Bliźnięta, Waga i Wodnik.
  • Woda: Rak, Skorpion i Ryby.

Związki należące do jednego żywiołu mają największe szanse na szczęśliwą przyszłość. Powodem są wspólne cechy, cele i wartości, które są charakterystyczne dla określonej grupy. Łatwiej im nawiązać kontakt i długotrwałą relację, która z biegiem lat może jednak przejść w przyjaźń.

Które połączenia mają największą szansę na udaną relację? Te znaki są stworzone dla siebie

Za najbardziej pożądane w tworzeniu związku znaki uważane są przede wszystkim Rak i Waga. Z kolei Skorpion i Bliźnięta postrzegane są jako kiepscy partnerzy. Co ciekawe, to właśnie Wagi i Bliźnięta potrafią stworzyć jeden z najbardziej zgodnych układów. Należą do nich również takie połączenia, jak Panna i Byk czy Lew i Strzelec.

Przeciwieństwa się przyciągają. Związek tych znaków przetrwa każdą burzę

Również niektóre połączenia pomiędzy żywiołami okazują się udane. Przeciwieństwa lubią się przyciągać. W tych relacjach z całą pewnością nie zabraknie emocji i żaru. I choć niektóre z nich potrafią kłócić się i godzić niemal bez przerwy, to ich związek jest w stanie przetrwać nawet najgorszą burzę. Oto połączenia, które mają największą szansę na długą przyszłość.

  • Baran i Waga.
  • Byk i Skorpion.
  • Bliźnięta i Strzelec.
  • Rak i Koziorożec.
  • Lew i Wodnik.
  • Panna i Ryby.
Więcej o: