Ostatnia cyfra roku urodzenia skrywa wiele informacji. Może powiedzieć o tobie więcej, niż myślisz

Wielu ludzi uważa, że data urodzenia wpływa bezpośrednio na cechy charakteru danego człowieka. Okazuje się, że duże znaczenie może mieć ostatnia cyfra roku urodzenia. Według numerologii to właśnie ona może decydować o naszym usposobieniu. Sprawdź, na czym to polega.

Okazuje się, że ciekawym sposobem na określenie cech charakteru może być zwrócenie uwagi na ostatnią cyfrę roku narodzin. Dowiedz się, jak liczby wpływają na zachowanie innych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Zero. Pieniądze nie mają dla nich większego znaczenia

Osoby, które mają "zero" jako ostatnią cyfrę w roku urodzenia, uchodzą za towarzyskie. Nie dążą do celu po trupach i lubią podejmować ryzyko.

Jeden. Lubią wszystko robić same

Numerologiczne Jedynki są pewne siebie i rzadko proszą o pomoc. Wychodzą z założenia, że lepiej, gdy zrobią wszystko same. Na tych osobach można polegać.

Dwa. Cenią działania grupowe

Dwójki lubią działać w grupie i podejmować decyzje na podstawie konsultacji z innymi. To osoby wrażliwe i empatyczne. Są dobrymi przyjaciółmi. 

Trzy. Te osoby lubią marzyć

Trójki lubią marzyć, dlatego można odnieść wrażenie, że są lekkoduchami. Te osoby mają rozwiniętą wyobraźnię, a ich poczucie humoru jest doceniane przez innych. 

Cztery. Są towarzyskie i przyjazne

Czwórki są godne zaufania. Rozpiera je energia, są też lubiane i bardzo towarzyskie. Nie boją się rozmów na trudne tematy.

Pięć. Dbają o innych

Numerologiczne Piątki często przedkładają potrzeby innych nad swoje. Są pomocne, bezinteresowne i uwielbiane przez innych za swą dobroć.

Sześć. Gardzą kłamstwem

Szóstki to osoby, które nade wszystko cenią sobie szczerość i ucinają relację z osobami, które je okłamują. Budują trwałe relacje.

Siedem. Wierzą, że spotka je szczęście

Osoby spod "siódemki" często liczą na innych i wierzą, że z pomocą przyjaciół spotka ich duże szczęście. Bywają zabiegane i zawsze znajdują sobie jakieś zajęcie.

Osiem. Są pracowite

Ósemki nie boją się ciężkiej pracy, która uszlachetnia. Są pełne ambicji i zapału. Lubią przewodzić.

Dziewięć. Dzielą się współczuciem

Numerologiczne Dziewiątki są pełne współczucia i empatii. Nie lubią zostawiać innych w potrzebie. Zdarza się, że dążą do doskonałości za wszelką cenę.

Więcej o: