Jak wygląda dziś Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? Ma 54 lata! "Dla jednych piękna, dla innych brzydka"

Ostatni odcinek popularnej telenoweli "Zbuntowany Anioł" został wyemitowany już ponad 20 lat temu. Jak dziś wygląda Veronica Vieyra, czyli aktorka, która odgrywała rolę Vicky? 54-latka wypowiedziała się na temat swojej aparycji na Instagramie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dla wielu aktorów grających w "Zbuntowanym Aniele", role w telenoweli stały się przepustką do wielkiej kariery. Choć głównymi gwiazdami była Natalia Oreiro czy Facundo Arana, to także inne gwiazdy zyskały, dzięki produkcji rozpoznawalność. Jedną z nich jest Veronica Vieyra. Kobieta odgrywająca postać Vicky zachwycała swoim seksapilem wielu widzów telenoweli. Jak dziś wygląda aktorka? 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Co po "Zbuntowanym Aniele"? Aktorka odnalazła swoje miejsce na platformie społecznej

54-letnia Veronica Vieyra jest niezwykle aktywna na Instagramie. Na jej profilu można znaleźć wiele urywków z jej życia. Kobieta często publiczna zdjęcia i filmiki dotyczące zarówno jej życia prywatnego, jak i kariery. Celebrytka w dalszym ciągu zajmuje się grą aktorską, jednak zdecydowanie częściej udziela swojej wiedzy w roli producentki. Ostatni sezon miał premierę ponad 20 lat temu, jednak mimo upływu lat Vieyra nadal zachwyca swoją urodą. 

 

Co Veronica Vieyra sądzi o swoim wyglądzie? "Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy"

Aktorka welokrotnie zachęcała na swoim profilu do samoakceptacji i bycia w pełni naturalnym. Pod jednym ze zdjęć napisała - Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy. Noszę to, co przeżyłam, ze wszystkimi wadami i zaletami. (...) Nie musimy wszyscy być identyczni. Musimy być unikalni. Dla jednych piękna, dla innych brzydka. Ale prawdziwa. - podkreśla aktorka. 

 

Vieyra w 2010 roku wzięła rozwój ze swoim mężem Silvestrem. Ma dwójkę dorosłych dzieci: 33-letnią Macarenę i 27-letnią Camillę.

Więcej o: