Zwierzęta dopasowane do znaków zodiaku. Przekonaj się, jakiego sprawić sobie pupila

Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego zwierzęcia, ale nie wiesz, na jakiego pupila się zdecydować, może ci w tym pomóc astrologia. Sprawdź, jakie zwierzę jest dopasowane do twojego znaku zodiaku.

Według astrologii różne znaki zodiaku cechują pewne charaktery, na podstawie których można trafnie dobrać domowego pupila. Sprawdź, który z nich pasuje do ciebie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - rak

Te znaki zodiaku najlepiej będą się czuły w obecności psa — Baran, Bliźnięta, Lew

Dla Baranów lubiących aktywny wypoczynek najlepszym przyjacielem będzie pies. To właśnie z tym zwierzęciem można dobrze spędzać czas, chodząc na długie spacery i bawiąc się przez wiele godzin. Bliźnięta zazwyczaj lubią życie pełne niespodzianek, dlatego dla nich również taki pupil będzie strzałem w dziesiątkę. Z nim każdy dzień będzie nieprzewidywalny. Lwy często lubią być w centrum uwagi, więc posiadanie psa, który będzie w nich wpatrzony, to dobry pomysł.

Zwierzęta dopasowane do znaków zodiaku. Kot to dobre rozwiązanie dla Byka, Wagi i Skorpiona

Byki bywają spokojne i delikatne, zupełnie jak koty. To sprawia, że te zwierzęta najbardziej do nich pasują. Wagi cechuje świetne podejście do domowych pupili i mogą otoczyć miłością czworonoga ze schroniska, który potrzebuje opieki. Skorpiony bywają trudne do rozszyfrowania i długo pamiętają wyrządzone krzywdy, dlatego koty z podobnymi cechami to dla nich odpowiednie zwierzęta.

Te znaki mogą zdecydować się na fretkę lub szczura — Rak, Panna, Ryby

Szczury i fretki wymagają wiele troski i uwagi, dlatego to dobre zwierzęta dla opiekuńczego Raka. Panny z kolei cenią sobie porządek, dlatego dobrze będą czuły się w obecności tych niewielkich pupili. Ryby są spokojne, lubią rozmyślać i rzadko biegają za czworonożnymi, dużymi pupilami. To sprawia, że małe zwierzęta dobrze do nich pasują.

W domu tych znaków powinna znaleźć się papuga — Wodnik, Strzelec, Koziorożec

Papugi przynoszą właścicielom wiele radości, dlatego świetnie sprawdzą się dla Wodnika, Strzelca i Koziorożca. Osoby spod tych znaków cenią sobie piękno i delikatność, więc powinny z uwielbieniem spoglądać na kolorowego ptaka i obdarzać go opieką.

Więcej o: