Umówił się na randkę z Tindera. 22-latka zamieniła ją w koszmar. "Zaczniesz krzyczeć, to cię zabiję"

Lauren Dooley, 22-latka z Colorado Springs w USA za pośrednictwem aplikacji Tinder umówiła się na randkę. Mężczyznę zaprosiła do swojego domu, a tam zgotowała mu prawdziwe piekło. Teraz grozi jej więzienie.

Tinder to aplikacja, która działa już w ponad 190 krajach — również w Polsce. Od 10 lat umożliwia poznawanie nowych osób na podstawie aktualnej lokalizacji. Właśnie w ten sposób znajomość nawiązali Lauren Dooley i pewien 21-latek z Colorado Springs w USA.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Delvey, "Oszust z Tindera" i Zach Avery, czyli wielkie oszustwa nie tylko na ekranie [Popkultura Extra]

Randka, która mogła skończyć się tragicznie. "Jeśli zaczniesz krzyczeć lub coś powiesz, to cię zabiję"

Mężczyzna zgodził się spotkać z Lauren Dooley w jej mieszkaniu po tym, jak połączyli się ze sobą na Tinderze. Gdy dotarł na miejsce, mieli uprawiać seks, jednak kobieta zaproponowała, że najpierw zwiąże go taśmą. Ofiara zgodziła się, choć uznała to za dziwny pomysł. Po skrępowaniu nadgarstków i kostek Dooley wyjęła nóż i zażądała, by 21-latek udał się z nią do innego pomieszczenia. Choć chciał odmówić i jak najszybciej wydostać się z mieszkania, był zbyt wystraszony. 

Jak opisał portal People, sypialni kobieta zaczęła dusić go paskiem i ranić. Zirytowana pojawiającą się krwią na prześcieradle zażądała, by położył się w wannie, a sama w tym czasie zamawiała jedzenie przez aplikację na telefonie. Gdy dostawca przyjechał z posiłkiem, miała zagrozić: "Jeśli zaczniesz krzyczeć lub coś powiesz, to cię zabiję". Po jakimś czasie Dooley odłożyła nóż i zasnęła, a mężczyźnie udało się uwolnić z więzów i uciec.

Czy pozostawianie ładowarki w gniazdku zwiększa rachunki za prąd? Ten nawyk pomoże zaoszczędzić Zostawiasz ładowarki podłączone do kontaktu? To może cię sporo kosztować

Niebezpieczna randka z Tindera. Mężczyzna był przetrzymywany w mieszkaniu przez 5 godzin

28 września chwilę po północy policja z Colorado Springs w stanie Kolorado otrzymała zgłoszenie od 21-letniego mężczyzny o incydencie w bloku przy ulicy Cache La Poudre. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, ustalono, że ofiara była przetrzymywana wbrew swojej woli przez 5 godzin. W mieszkaniu oprócz kobiety znaleziono też pokryte krwią ubrania, prześcieradło, nóż kuchenny i wannę. Podejrzana została zatrzymana i grozi jej 25 lat więzienia.

Znicze i wiązanki na Wszystkich Świętych 2022. Ceny idą w górę. Niektórych po prostu 'nie będzie stać' (zdj. ilustracyjne) Drogie znicze i wiązanki na Wszystkich Świętych. Wielu "nie będzie stać"

Więcej o: