Pamiętacie "wściekłego noworodka"? Dziewczynka ze słynnego zdjęcia ma już 2 lata

Zmarszczone brwi, kwaśna mina - to zdjęcie w błyskawicznym tempie obiegło Internet i stało się viralem. Noworodek stał się też bohaterem memów. Wszystko dzięki sesji, którą w dniu porodu wykonał brazylijski fotograf. Jak dziś wygląda słynny "wkurzony noworodek"?

Po więcej podobnych artykułów zajrzyj na stronę główną Gazeta.pl

Zobacz wideo "Mamo, gdzie są moje pieniądze z komunii?". Adwokat: Dziecko powinno te pieniądze otrzymać

"Wściekły noworodek" to zdjęcie, które w 2020 roku zyskało prawdziwą sławę. Bohaterką fotografii jest pochodząca z Brazylii Isabela. Dziewczynka nie tak dawno skończyła 2 lata i nadal pokazuje "swój charakter".

Pamiętacie "wściekłego noworodka"? To najsłynniejsze dziecko z Brazylii

Bohaterką słynnego zdjęcia jest Isabela Pereira de Jesus. Dziewczynka przyszła na świat 13 lutego 2020 roku w jednym ze szpitali w Rio de Janeiro w Brazylii. Fotografię wykonał Rodrigo Kunstmann, który zajmuje się uwiecznianiem porodów. Został on zatrudniony przez rodziców Isabeli. To właśnie dzięki jego refleksowi mała dziewczynka stała się jednym z najsłynniejszych noworodków na świecie.

Lekarze wykonali mamie Isabeli cesarskie cięcie. Po wyciągnięciu noworodka z brzucha lekarz próbował je pobudzić i zmusić do płaczu. To wtedy dziewczynka wykonała słynną minę, dzięki której zyskała miano "wkurzonego noworodka" lub "wściekłego dziecka". Charakterystyczny grymas sprawił, że fotografia stała się tłem do wielu memów. Niezadowolenie z przyjścia na świat i wściekły wyraz twarzy przyniosły małej Isabeli prawdziwą sławę w Internecie.

"Wkurzony noworodek" skończył już 2 lata. Jak się zmieniła bohaterka zdjęcia?

W lutym Isabela Pereira de Jesus skończyła 2 lata. Dziś robi karierę jako dziecięca modelka. Rodzice założyli jej konto na Instagramie, na którym publikują różne nagrania z jej udziałem i zdjęcia, na których uwieczniono różne chwile z życia dziewczynki. Twierdzą, że pierwsza fotografia Isabeli dobrze oddała jej charakter, a gdy jest niezadowolona, wciąż robi taką minę.

 
 
Więcej o: