Te znaki zodiaku łatwo zranić i sprawić im przykrość. Są wrażliwe i szybko się wzruszają

Niektóre osoby są bardziej wrażliwe i uczuciowe od innych. Te znaki zodiaku łatwo zranić, niektóre z nich potrafią ukrywać emocji i uczuć, inne szybko wybuchają i zalewają łzami. Są też bardziej empatyczne oraz skłonne do pomocy. Sprawdź, czy znajdziesz siebie w tej grupie.

Niektóre osoby łatwo zranić. Bywają wrażliwe, często nadmiernie się przejmują i zdarza się, że tłumią w sobie emocje, by po pewnym czasie wybuchnąć. Te cechy, zdaniem astrologów, można przypisać niektórym znakom zodiaku. Jakim? Oto one.

Więcej podobnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Irena Kamińska-Radomska pokazała, jak poprawnie używać noża i widelca

Bliźnięta przeżywają i rozpamiętują każde sytuacje. Bywają przewrażliwione

To prawdziwi mistrzowie w rozpamiętywaniu sytuacji i wydarzeń z życia. Często przez to nie mogą zasnąć, bo myślą o tym, co zrobiły czy powiedziały. Często popadają w skrajne emocje i wszystko bardzo przeżywają. Bywają nerwowe, skupione na sobie, a przy tym przewrażliwione. Z tego powodu łatwo je zranić.

Rak jest wrażliwy, ale emocje kryje pod maską

Jest emocjonalny i wrażliwy. Uczucia kryje pod maską. Maska to jednak tylko pozory. Gdy emocje zaczynają go przytłaczać, potrzebuje podzielić się tym, co czuje i myśli z drugim człowiekiem. W takich chwilach staje się bardziej podatny na zranienie. Najbardziej obawia się, że stanie się bezbronny.

Ryby bywają przytłoczone emocjami. Nie tylko swoimi

Są wrażliwe, pomocne i empatyczne. Dzięki ogromnej intuicji mają też wprost niebywałą zdolność do wyczuwania i odgadywania, co czują i przeżywają inni. To jednak sprawia, że stają się przytłoczone emocjami. Łatwo je wzruszyć. Nie potrafią ukrywać swoich uczuć, przez co często zalewają się łzami.

Strzelec emocje skrywa głęboko. Łatwo sprawić mu przykrość

Swoją prawdziwą twarz pokazuje tylko w towarzystwie swoich bliskich. Przy innych tłumi emocje i skrywa je głęboko. To sprawia, że gdy uczucia zaczynają się gromadzić w nadmiernej ilości, potrafi wybuchnąć płaczem lub gniewem. Jest delikatny i wrażliwy na to, co go otacza. Łatwo też sprawić mu przykrość.

Więcej o: